Stephen “tWitch” Boss ve Allison Holker’ın İnanılmaz Aşk Hikayesinin İçinde


Ve evetyeni evliler resepsiyonlarında bir rutin gerçekleştirdiler. Justin Bieber“Sevecek Biri” – gerçi “I do” dedikten sonra ilk dansları Adel“Bir ve Tek”.

2014 sonbaharında Holker katıldı Yıldızlarla Dans bir profesyonel olarak ve 10 Nisan 2016 doğumlu Maddox’a hamile kalana kadar üç sezon kaldı.

Holker başka bir sezon için geri döndü DWTS altı ay sonra, ama bunun onun son olacağına karar verdi. Patron, ek olarak Ellen konser, bir takım kaptanıydı SYTYCD 2015 yılında Boss Empire adında bir giyim markası kurdu ve ev sahipliği yaptı. Disney’in Peri Masalı Düğünleri 2018 yılında eşiyle

Boss’un 2019’daki 37. doğum günü için Holker, Kuzey Hollywood’daki kocası için bir otobüs sırası reklamı satın aldı, böylece kocası işe giderken onu görebilirdi. Ellen Instagram’da “Ailemizi her gün güldürüyor ve gülümsetiyorsunuz,” diye yazdı, “ve ailemizin paylaştığı sevgiyi gösteren bir hediye istedim, bu yüzden sadece doğru göründü! Bir otobüs durağı bankı! Umarım bunu her geçtiğinde senin [sic] Aşkımızı hatırlattı ve biraz kıkırdadı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1077424/remembering-stephen-%22twitch%22-boss-and-allison-holker-s-incredible-love-story?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir