Stephen “tWitch” Boss, Ölümünden Önce Nasıl Bir İyilik Mirası Bıraktı?


Karısını sunmadan önce Allison Holker Boss, New Media Influencer Ödülü’nü aldıktan sonra hayatına bir bakış da paylaştı. Ellen DeGeneres Gösterisi Mayıs 2022’de sona erdi. 2014’ten beri gösterinin bir parçası olan Boss, çocuklarıyla daha fazla zaman geçirdiği için minnettar olduğunu söyledi. Weslie14, Maddox6 ve Zaya3.

“Dürüst olmak gerekirse, gerçekten harika,” dedi E! “Öğleden sonraları geri dönmek gerçekten harikaydı. Oradaki tüm aileyi özlüyorum, herkesi özlüyorum. Ama bu hayatın bir sonraki bölümü ve o zamanı geri almak gerçekten harikaydı ve mesele bu, zaman. Bu bizim en değerli mal, bu yüzden elimdeyken hepsini emdiriyorum.”

14 Aralık’ta Holker, dokuz yıllık kocasının vefat ettiğini doğruladı. E’ye yaptığı açıklamada, “Kocam Stephen’ın bizi terk ettiğini en ağır şekilde paylaşmak zorundayım” dedi! Haberler. “Stephen girdiği her odayı aydınlattı. Aileye, arkadaşlara ve topluluğa her şeyden çok değer verdi ve onun için sevgi ve ışıkla liderlik etmek her şeydi. O ailemizin bel kemiği, en iyi eş ve babaydı ve onun için bir ilham kaynağıydı. hayranlar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358278/how-stephen-%22twitch%22-boss-left-a-legacy-of-love-and-kindness-before-his-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir