Stephen “tWitch” Boss, Eski Ellen Show DJ’i, 40 yaşında öldü


Hollywood sevilen bir yıldızını kaybetti.

Dansçı Stephen “twitch” Patronyanında görünen Ellen DeGeneres DJ ve uzun süredir devam eden talk show’unda konuk sunucu olarak görev yapan, karısı 40 yaşında öldü. Allison Holker 14 Aralık’ta paylaşıldı. NBC Haberleribir temsilci, Boss’un intihar ederek öldüğünü doğruladı.

Holker, E’ye yaptığı açıklamada, “Kocam Stephen’ın bizi terk ettiğini en ağır şekilde paylaşmak zorundayım,” dedi! Haberler. “Stephen girdiği her odayı aydınlattı. Aileye, arkadaşlara ve topluluğa her şeyden çok değer verdi ve onun için sevgi ve ışıkla liderlik etmek her şeydi. O ailemizin bel kemiği, en iyi eş ve babaydı ve onun için bir ilham kaynağıydı. hayranlar.”

Bir miras bıraktığını söylemek hafif kalır ve olumlu etkisi hissedilmeye devam edecek” dedi. Yani Dans Edebileceğini Düşünüyorsun yıldız devam etti. “Anısını onurlandırmadığımız bir gün olmayacağına eminim. Kendim ve özellikle üç çocuğumuz için bu zor dönemde mahremiyet istiyoruz.”

Holker, Boss’a “Son dansı her zaman senin için saklayacağım” diyerek mesajını bitirdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358224/stephen-%22twitch%22-boss-former-lessigreaterellen-degeneres-showlessigreater-dj-dead-at-40?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir