Stephen Curry’nin Oğlu, NBA Finallerini Kutlarken Babasına Sarıldı


Onun bir numaralı hayranı.

Takip etmek Stephen CurryNBA destansı finalleri kazandı, basketbol yıldızı oğlunun yanında en tatlı fotoğraf için poz verdi Canon W. Jack3. Finaller MVP’sinin karısı Ayşe Köri küçük çocukları babasına sarılmış ve ona hayranlıkla bakarken, “adamlarının” kupaları tutarken bir resmini paylaştı.

“Vay,” Ayşe 18 Haziran’da yazdı, birkaç emoji ile birlikte. “Tanrı her zaman iyidir”

İki gün önce Golden State Warriors, Finallerin 6. maçında Boston Celtics’i yenerek 2022 NBA şampiyonluğunu perçinledi ve ayağından sakatlanan Stephen’ın sekiz sezonda dördüncü şampiyonluğunu elde etti.

Ve Canon geleceğin NBA sporcusu olabilir. 14 Haziran’da 33 yaşındaki Ayesha, küçük oğlunun aynı anda iki basketbol topunu toplarken odağını koruduğu sevimli bir klibi paylaştı. Instagram Hikayesi.

Ayesha, 34 yaşındaki profesyonel oyuncuyu etiketleyerek, oğlunun etkileyici basketbol becerileri hakkında “Canon Jack burada babası gibi gösteri yapıyor” diye yazdı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335050/stephen-curry-s-son-cuddles-up-to-dad-as-they-celebrate-his-nba-finals-win?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir