Stephen Colbert, Staffers’ın Capitol’deki “Hoş olmayan” Tutuklamalarını Anlattı


Triumph the Insult Comic Dog köpek kulübesinden çıktı.

Capitol Polisi tarafından seslendirilen popüler kuklayı onaylamasından dört gün sonra Robert Smigelve yedi üye Geç Gösteri‘in yapım ekibi tutuklandı ve ABD Capitol’üne yasadışı girmekle suçlandı, Stephen Colbert Gece yarısı programının 20 Haziran bölümünde olaya değindi.

Colbert’in açıkladığı gibi, Gece gösterisi çalışanlar ve Smigel, Washington DC’deki Longworth House Ofis Binasında fazladan “şakacı” sahneler çekerken gözaltına alındılar. O zamandan beri serbest bırakıldılar.

Colbert olayı tartışırken, Meclis seçim komitesi tarafından şu anda soruşturulan Capitol’e 6 Ocak saldırılarına atıfta bulunarak, “Capitol Polisi 18 ay öncesine göre çok daha temkinli ve çok iyi bir nedenle. “

Colbert, “Capitol polisi sadece işini yapıyordu, personelim sadece işini yapıyordu, herkes çok profesyoneldi, herkes çok sakindi,” diye devam etti Colbert. “Çalışanlarım gözaltına alındı, işleme alındı ​​ve serbest bırakıldı. Personelim için çok tatsız bir deneyim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335212/stephen-colbert-addresses-late-show-staffers-unpleasant-arrest-at-the-capitol?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel