‘Stephen Colbert ile Geç Gece’ Mürettebatı Polis Tarafından Capitol’de Tutuklandı – Hollywood Life


Stephen Colbert


Galeriyi görüntüle

için bir film ekibi Stephen Colbert ile Geç Gösteri 16 Haziran’da bütün gün gece yarısı gösterisi için komedi bölümleri çektikten sonra Capitol Polisi tarafından gözaltına alındı. Çeşitlilik raporlar. Bölümler, 25 yıldır CBS şovunda yer alan kaba bir kukla olan ikonik Triumph The Insult Comic Dog’u içeriyordu. Komedyen dahil dokuz ekip üyesi Robert Smigel62, Triumph the Insult Comic Dog’un yazarı olan 62, gözaltına alındı. Longworth Evi Ofis BinasıCapitol Police’e göre, Amerika Birleşik Devletleri Temsilciler Meclisi için saat 20:30’da inşa edilen üç binadan biri.

Capitol Polisi yaptığı açıklamada, “Bina ziyaretçilere kapatıldı ve bu kişilerin USCP tarafından binayı erken terk etmeye yönlendirilen bir grubun parçası oldukları belirlendi” dedi. Çeşitlilik. “Kanunsuz Girişten Suçlandılar. Bu aktif bir cezai soruşturmadır ve ABD Savcısı ile görüştükten sonra ek cezai suçlamalarla sonuçlanabilir.”

  Triumph The Insult Comic Dog
Triumph The Insult Comic Dog, 16 Haziran’da CBS ekip üyeleri tarafından Kongre’de çekilen bölümlerde kullanılıyordu (Fotoğraf: Stephen Lovekin/Shutterstock)

Fox News’in Kongre muhabirine göre Çad Pergramı52 yaşındaki grup, Cumhuriyet Meclisi Azınlık Lideri ofislerinin dışında kimlikleri veya refakatçileri olmadan bulunduktan sonra Capitol Polisi nezaretine getirildi. Kevin McCarthy ve Temsilcisi lauren boebert. Robert ile birlikte gözaltına alınan diğer mürettebat üyeleri arasında şunlar var: Jake Plunkett, Allison Martinez, Tyrone Dekanı, Stephen Romond, Nicoletta Yeşili, Brendan Hurley, Josh Comersve David Feldman, Çad’a göre. Ayrıca grubun Capitol Polisi tarafından “günün erken saatlerinde Cannon House Ofis Binasında” “kovulduğunu” da kaydetti. O zamandan beri herkesin serbest bırakıldığına inanılıyor.

CBS olayı doğruladı, ancak saha yapım ekibinin yasal olarak ve yetkiyle tesislerde bulunduğunu vurguladı. “15 Haziran Çarşamba ve 16 Haziran Perşembe günü, Triumph the Insult Comic Dog, Capitol’de bir yapım ekibiyle birlikte bir komedi bölümü için röportajları kaydetmek üzere Capitol’deydi. Geç Gösteri,CBS anlattı Çeşitlilik Bir açıklamada. “Capitol’deki röportajları, görüşülen üyelerin Kongre yardımcıları aracılığıyla yetkilendirildi ve önceden düzenlendi. Yapım ekibi, günün son röportajında ​​üyelerin ofislerinden ayrıldıktan sonra, Capitol Polisi tarafından gözaltına alındıklarında salonlarda stand-up’ları ve diğer son komedi unsurlarını çekmek için kaldılar.”

  Longworth Evi Ofis Binası
Washington DC’deki Longworth House Ofis Binası (Fotoğraf: Jacquelyn Martin/AP/Shutterstock)

Tutuklamalar, 6 Ocak 2021 isyanıyla ilgili duruşmalar devam ederken, Kongre’de güvenliğin arttığı bir zamanda geldi. Çad’a göre, CBS ekibi, 16 Haziran’da günün erken saatlerinde bir duruşmanın yapıldığı saatlerde röportaj yapmak istiyordu. Stephen Colbert58 yaşındaki, kamuya açık oturumları olaya karışanlar hakkında şakalar yapmak için bir platform olarak kullandı. Günlük posta. Örneğin, Proud Boy liderinden sonra Joseph Biggs Duruşmasının Washington DC dışında yapılmasını talep eden Stephen, “Duruşmayı The Proud Boys’un daha iyi bir üne sahip olduğu bir yere taşımak istiyorlar. 1930’ların Berlin’i gibi.”

HollywoodYaşam Stephen’ın temsilcisine ve Capitol Polisine ulaştıktan sonra hemen bir yanıt almadı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/late-night-with-stephen-colbert-crew-detained-police-capitol/

Yorum yapın

SMM Panel