Steph Curry’nin Kızı Riley, Slam Dunk 11. Doğum Günü Haraçını Aldı


steph köri Ve Ayşe körikızı riley köri hepsi büyüdü!

Aslında, 19 Temmuz’da 11 yaşına girdi ve annesi bu olayın şerefine sosyal medyada iç açıcı bir doğum günü anısını paylaştı.

“İlk doğumum 11!!!” Ayşe yazdı aranın son fotoğraflarının yanında. “İnanamıyoruz. Zaman uçup gitti. Tatlı, zeki, yetenekli, büyüleyici koca kızımla çok gurur duyuyorum. Onun annesi olmak bir zevk. Riley Roo 11 yaşında!”

Riley, ablası ryan köri8 ve kanon köri5, ilk olarak 2 yaşındayken hayranların kalbini kazandı, babasıyla bir görünüm sırasında viral oldu, babasıyla bir NBA maç sonrası basın toplantısında göründü, çok gürültülü olduğunu söylemek ve “sessiz olmak” için babasının sözünü kesti.

Günler sonra, benzer başka bir etkinlikte Steph ile birlikte görünürken, bir şarkı sözünden alıntı yaparak gösteriyi tekrar çaldı. Büyük Seanmikrofona “Blessings”.

Bu arada, birçok ebeveyn gibi, Ayesha ve Riley de yıllar boyunca ara sıra çocuklarının fotoğraflarını ve videolarını Instagram’da paylaştılar. Aslında, Ayesha kısa bir süre önce Riley’nin on yıldan uzun bir süre önceki viral anını düşündü.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380778/ayesha-curry-pens-slam-dunk-tribute-to-her-and-steph-curry-s-daughter-riley-on-11th-birthday?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir