Steph Curry, Rihanna ve Daha Fazlası LeBron James’in NBA Dönüm Noktasına Tepki Verdi


Birçok spor harikası da önemli kilometre taşını kutladı. Charles Barkley “Bu, spor tarihinin en büyük başarılarından biridir” diyerek ve Büyü johnson LeBron’a “Basketbol oyununu değiştirdin” diyor. kevin Durant ayrıca “ilk günden beri ilham kaynağı oldu” paylaştı ve Shaquille O’Neal “Tebrikler Bron Bron” dedi. Carmelo Anthony, Anthony DavisSan Antonio Spurs teknik direktörü Gregg Popoviç Ve stefan köri videoda da mesajlar gönderdi.

“Tebrikler @KingJames,” Curry ayrıca tweet attı. “…efsanevi şeyler orada. #38388.”

LeBron’un annesi, Gloria James, ayrıca LeBron’un yolculuğuna baktı. Videoda “Gençliğinizden beri belirlediğiniz tüm hedeflere ulaştınız” dedi, “saha içinde ve dışında.”

Ve çocukları Bronny18; Bryce, 15; Ve Zhuri8—karısıyla paylaştığı kişi savana james— heyecanlarını da dile getirdi.

En küçüğü başka bir videoda “NBA’de tüm zamanların en skorer ismi olduğun için tebrikler baba,” dedi ve ona bir öpücük gönderdi. “Mwah ve seni seviyorum.”

Birçok ünlü de sosyal medyada LeBron’a tezahürat yaptı. “İnanılmaz!!!” Adel Instagram Stories’de “@kingjames” yazdı. Katma Dwyane Wade tarih yazan o anlardan görüntülerle, “Hepimiz ŞAHİTİZ.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364246/steph-curry-rihanna-adele-and-more-react-to-lebron-james-historic-nba-milestone?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir