Steph Curry, Çocuklarının Spor Oyunlarının Kenarında Gerçekten Nasıl Davranıyor?


steph köribasketbol hakimiyeti her zaman üç sayılık atışları kadar garanti değildi.

Curry’nin özgeçmişinde dört şampiyonluk yüzüğü, iki NBA MVP unvanı ve yaklaşan bir NBC sitcomu varken, Golden State Warriors yıldızı her zaman kanıtlayacak bir şeyi varmış gibi hissetmiştir. (17 Temmuz’da American Century Ünlüler Golf Turnuvasını kazanırken attığı deliğe bakın.)

Ve 35 yaşındaki oyuncunun cılız bir kolej oyuncusundan spor dünyasının en sevilen figürlerinden birine dinamik yükselişi, odak noktasıdır. Stephen Curry: Hafife Alındışimdi seçkin sinemalarda oynuyor ve Apple TV+’ta yayınlanıyor.

Curry, E’ye “Küçümsenen zihniyet her zaman kim olduğumun bir parçası olmuştur,” dedi! Özel bir röportajda haberler. “Bu belgesel bize bu zihniyetin neden ve nasıl geliştirildiğini anlatıyor.”

Spoiler uyarısı: Şampiyonluk zihniyeti, eski NBA oyuncusu olan babası da dahil olmak üzere ailesi tarafından desteklendi. Dell köri– genç yaşta, Curry’nin kendisine “kendimi tutkuma adaması için alana sahip olma yeteneği” verildiğini belirtti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380640/steph-curry-admits-he-s-lessigreaterthatlessigreater-parent-on-the-sidelines-of-his-kids-sporting-events?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir