Stassie Karanikolaou’nun Mayo İşbirliği Viral Moda Anları Sunuyor


Stassie Karanikolaou ile bu fiyatlara seçtiklerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için röportaj yaptık. Öne çıkan ürünler Stassie’s Cupshe koleksiyonundandır. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Stil ilhamı için TikTok ve Instagram’da gezinmeyi seviyorsanız, en sevdiğiniz etkileyicinin kıyafetlerinin fiyatını öğrendiğinizde bu hayal kırıklığına aşinasınızdır. Bazen, bir kandırmaca arayabilir veya o bakışı kanalize etmekten vazgeçebilirsiniz. Bu nedenle, ünlülerin erişilebilir fiyat noktalarında buluntuları salladığını görmek çok canlandırıcı. Stassie Karanikolau Harika bir moda anıyla interneti kırmak hakkında her şeyi biliyor, bu yüzden güvenebileceği mayo için Cupshe’ye başvuruyor.

Cupshe’nin destek ve çeşitlilik beni markaya en çok çeken şey. Cupshe’nin sunduğu farklı düzeylerde kapatıcılık ve kalite sunan tonlarca sevimli mayo markası yok” dedi. Markayı o kadar çok seviyor ki kendi koleksiyonu için Cupshe ile işbirliği yaptı.

Stassie, “Aylardır bu koleksiyon üzerinde çalışıyorum ve hepsinin hayat bulmasını izlemek çok eğlenceli. ‘Oasis’ havasına odaklanmış ama farklı şekillerde giyilebilecek pek çok parça var. “

bu Cupshe X STASSIE Koleksiyonu her kapsama düzeyi için seçeneklerle çok çeşitli kişilikleri barındırmak için parçalarla düşünceli bir şekilde tasarlanmıştır. Stassie, kapsülü “canlandırıcı, çok yönlü ve eğlenceli” olarak tanımladı. özel bir E! Röportajın ardından Stassie en sevdiği parçaları, stil önerilerini ve viral bir ana layık seçtiklerini paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368098/stassie-karanikolaou-drops-an-affordable-swimsuit-collection-and-shares-styling-tips-for-a-viral-moment?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir