Stassi Schroeder, Tom Schwartz ve Katie Maloney’nin Boşanmasına Tepki Verdi – Hollywood Life


Tom Schwartz ve Katie Maloney’nin BFF’si Stassi Schroeder, eski sevgililerin işleri yoluna koymasını istiyor, ancak yine de son ayrılıklarının ortasında destek gösteriyor.

Stassi Schröder “kalbi kırık” hissediyor Tom Schwartz ve Katie Maloneyboşanma. Vanderpump Kuralları 39 yaşındaki Tom ve 35 yaşındaki Katie, 15 Mart’ta 12 yıllık birlikteliklerinin ardından ayrıldıklarını duyurdular. Eski çiftin kararının ortasında, yakın bir kaynak İyi Kötü Bebek podcast sunucusu ile konuştu HollywoodYaşam ÖZEL ve Stassi’nin arkadaşlarının üzücü haberlerini nasıl ele aldığını açıkladı.

Moda blog yazarına yakın bir arkadaş, “Stassi’nin kalbi, Tom ve Katie’nin arkadaşları olarak çok fazla anıyı paylaştıklarından dolayı kırıldı” dedi. “Arkadaş çevrelerindeki herkes arasında Stassi muhtemelen bundan en çok etkilenen çünkü çift olarak onlara en yakın olan o.”

Stassi Schröder
Stassi Schroeder, Tom ve Katie’nin ayrılığına tepki gösteriyor (Mediapunch/Shutterstock)

İçeriden biri, Stassi’nin 2016’da en iyi arkadaşlarının Bora Bora’daki romantik balayına bile katıldığına dikkat çekti. Arkadaş, “Balayına onlarla gitti, bu yüzden bu onu pek çok düzeyde etkiliyor” diye devam etti. “Ama mesele söz konusu olduğunda, Stassi sadece arkadaşları için en iyisini istiyor.

“Stassi, Tom ve Katie’nin evliliklerini yürütmek için her şeyi denediğini biliyor, ancak birlikte çok fazla tarih paylaştıklarından arkadaş kalabileceklerini umuyor. Stassi, hayatındaki bu yeni bölüme geçerken Katie’nin sürekli yanında olmuştur. Stassi, Tom ve Katie’ye güveniyor ve işleri yoluna koyabilmelerini dilemesine rağmen, ikisini de destekliyor ve seviyor,” diye ekledi.

Daha önce bildirdiğimiz gibi, Katie Stassi’ye ve diğer VPR oyuncu kadrosu Lala Kent destek için. EXCLUSIVELY’den bir kaynak, “Katie, çevresinde harika bir kız arkadaş grubu olduğu için çok müteşekkir ve Stassi ve Lala’ya ağırlık veriyor” dedi. HollywoodYaşam zamanında. Dost, “Katie, şimdi Lala’da başka bir bekar arkadaşının olmasına bayılıyor, böylece birbirlerini destekleyebilirler ve diğerinin neler yaşadığını öğrenebilirler,” diye devam etti dost.

Çiftin ayrıldığına dair söylentiler, Katie’nin bir Instagram gönderisinde nikah yüzüğü olmadan fotoğraflandığı haftanın başlarında su yüzüne çıktı. Ve geçen ay Katie, Kim Kardashian’ın Vogue kapak hikayesinden şifreli bir alıntı yaptı. Yazıda şunlar yazıyordu: “Son iki yılda kendimi mutlu etmeye karar verdim. Ve bu gerçekten iyi hissettiriyor. Ve bu değişikliklere yol açmış ve boşanmama neden olsa bile, sizi gerçekten neyin mutlu ettiği konusunda kendinize karşı dürüst olmanızın önemli olduğunu düşünüyorum. Ben kendimi seçtim. Bence seni seçmemde bir sakınca yok.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/stassi-schroeder-reacts-tom-schwartz-katie-maloney-divorce/

Yorum yapın