Stassi Schroeder Çıplak Ayna Selfie’sinde Bebek Yumruğunu Gösteriyor – Hollywood Life


Stassi SChroeder Beau Clark


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Vanderpump Kuralları şap Stassi Schröder 27 Nisan’da, büyüyen bebek yumruğunu kendinden emin bir şekilde gösterdiği çıplak bir ayna özçekimi için soyundu. Üzerinde paylaştığı fotoğrafta Instagram Hikayesi ve aşağıda görülebilir (resmin sol tarafında görülebilir), yana döndü ve diğer eliyle telefonunu fotoğraf için tutarken bir koluyla göğsünü kapattı. Saçları basit bir topuz halindeydi ve makyajsız hale gelirken hamilelik ışıltısı yayıyordu. Stassi, fotoğrafının alt kısmına “Bugün kendimi tam bir canavar gibi hissetmiyordum, bu yüzden… hamileliğe susamışlık tuzağı,” diye yazdı.

34 yaşındaki Stassi, kocasından ikinci çocuğunu beklediğini açıkladı Beau Clark 1 Mart’ta, büyüyen neşe demetini saklamanın “sırrını” kabul ettikten sonra bebeğinin yumruğunu açığa vurarak onu strese soktu. Stassi’nin duyuru yazısı onu 2 yaşındaki kızıyla bir kanepede otururken gösterdi Hartford Charlie Rose o bebek yumruğunu kucaklarken. Bu arada Beau, annesinin kucağında otururken Hartford ultrason resimlerini gösterdiği bir fotoğrafını paylaştı. Aşağıda görülebilen gönderiye “Yeahhhhhh, Bump’ı tamamen saklıyorduk” diye yazdı. Ayrıca, Beau karısının yumruğunu tutarken çiftin gururla ışıldadığını gösteren ikinci bir resim ekledi.

Stassi ve Beau ayrıca haberi yetkiliye gönderilen bir Instagram Reel’de paylaştı. instagram hesabı podcast’lerinden, İyi Kötü Bebek. Stassi heyecanla, “Önce buraya gelmemiz gerekiyordu çünkü önce size söylememiz gerekiyordu,” diye söze başladı. Beau daha sonra endişeli bir iç çekişle sohbete girdi ve Stassi tekrar araya girmeden önce “Biz…” dedi. “… Bir bebek daha! Hamileyim!” haykırdı. Daha sonra hayranlara tüm hamilelik yolculuklarının belgelerini paylaşma sözü verdiler. “Siz çocuklar, tüm bu süreç boyunca bizimle oradaydınız. 2 numaralı bebekle ilgili her şeyi sizinle Patreon’da paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!!!” üyeliğe dayalı uygulamayı takarak gönderiye altyazı eklediler.

İki haftadan kısa bir süre sonra, gururlu ebeveynler erkek bebek beklediklerini açıkladı. “Sürekli söylüyorum. Onu hissettim. Bir heyecandı, ”dedi Stassi podcast’lerinin 10 Mart bölümünde Ekran Rantı.

Stassi Schröder, Beau Clark
Stassi Schroeder ve Beau Clark 2017’den beri birlikteler (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Stassi ve Beau, 8. Sezonda gösterilen Temmuz 2019’da nişanlandı. Vanderpump Kuralları. Bu, çiftin Bravo’daki son sezonuydu, çünkü Stassi, ırksal açıdan duyarsız yorumları yeniden ortaya çıktıktan sonra kovuldu. Çift, koronavirüs pandemisinin büyük İtalyan düğünlerini ertelemesinin ardından Ekim 2020’de arka bahçede samimi bir törenle dünyaevine girdi. Mayıs 2022’de İtalya’nın Roma kentinde hayallerindeki düğünü gerçekleştirdiler. İlk çocukları Ocak 2021’de iki düğünleri arasında doğdu.

2 numaralı bebek haberinin yanı sıra, realite yıldızları Hartford’un kilometre taşlarını hayranlarıyla paylaşıyor. Örneğin, podcast’lerinin Mart bölümünde, Stassi ilk doğanlarının lazımlık eğitimi olduğunu ortaya çıkardı ve kavramı gerçekten anlamak. Genç ebeveynler için daha heyecanlı bir zaman olamazdı!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/27/stassi-schroeder-baby-bump-nude-mirror-selfie/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir