Stas Karanikolaou ve Jaden Hossler Aşkını Bir Öpücükle Onaylıyor


Bu ikisi onu bir öpücükle mühürledi.

Aşk dedikodularına konu olduktan sonra, Stas Karanikolau Ve Jaden Hossler ile bağlantılarını doğruladılar öpüşmeyi paylaşan bir fotoğraf.

4 Şubat’ta Jaden’in Instagram’ında yayınlanan ve aynı gün Stas’ın IG Story’sinde yeniden paylaşılan romantik fotoğrafta çift, aynada selfie çekerken öpüşüyordu. Stas fotoğraf için siyah askılı bir üst giyerken, Jaden mavi, uzun kollu bir gömlek ve siyah pantolon giymişti.

Aşklarının teyidi, hayranların çiftin durumuyla ilgili spekülasyonlarından sonra geldi. 20 Ocak’ta Jaden yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. bir TikTok burada sesi dudak senkronizasyonu yaparken Stas’a doğru yürüdüğünü kaydetti, “Afedersiniz? Affedersiniz? Affedersiniz? Anneciğim? Üzgünüm. Anneciğim? Üzgünüm.” Klipte, Jaden telefonunu ona gülümseyerek Stas’a çevirdi.

Videoya yanıt olarak bir kullanıcı, “Bunu ilişkilerinin teyidi olarak kabul edebilir miyiz?” Bu arada bir diğeri “güzel bir çift” yazdı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363830/stas-karanikolaou-and-jaden-hossler-confirm-romance-with-a-kiss?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir