Star Wars Day 2022: Tüm Yeni Ürün İndirimlerini ve En İyi Fırsatları Hemen Buradan Satın Alın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de seversiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

sen bir olduğunda Yıldız Savaşları Hayranlar, yeni teçhizat satın almak için Yıldız Savaşları Günü olarak da bilinen 4 Mayıs’tan daha iyi bir zaman olamaz. Ne de olsa, pek çok marka bu fırsatı yeni ürünler çıkarmak için kullanıyor. Yıldız Savaşları ortak çalışmalar ve koleksiyonlar, gardırobunuza veya koleksiyonunuza eklemek istediğiniz bir şey bulmanız garanti.

Biz hayranlar için şanslıyız, Star Wars Day 2022, alışveriş yapmamız için yeni sürüm sıkıntısı çekmiyor. Örneğin, Stoney Clover Lane yeni albümlerini yayınladı. yeni Yıldız Savaşları Toplamak 4 Mayıs’ın şerefine ve sevimli yamaları kullanılarak özelleştirilebilen en şirin baskılı çanta ve aksesuarların tümüne sahiptir. Renkli Pop ayrıca bazı yeni ürünler ekledi Yıldız Savaşları Orijinal üçlemeden ilham alan güzellik ürünleri içeren koleksiyon.

Ancak şu anda alışveriş yapmanın tek nedeni yeni düşüşler değil. Yıldız Savaşları Günü, birçok perakendeci şu anda indirimler sunduğundan, ürünlerde gerçekten iyi bir anlaşma yapmak için harika bir zamandır. Yıldız Savaşları Ürünler sınırlı bir süre için. Örneğin, Walmart’ta harika fırsatlar var LEGO setlerinden Funko Pop!s’a kadar her şeyde. GameStop ayrıca bir Sadece 20 Dolara 84 Dolarlık interaktif Grogu bugün. Gardırobunuza yeni parçalar eklemek istiyorsanız, Box Lunch 25 indirim Yıldız Savaşları sweatshirtler, ceketler, aksesuarlar ve daha fazlası sadece iki günlüğüne.

Yepyeni bir şeyler topladık Yıldız Savaşları şimdi alışveriş yapmanız gereken yayınların yanı sıra kaçıramayacağınız bazı fırsatlar. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329556/star-wars-day-2022-shop-new-merch-drops-deals-from-stoney-clover-lane-colourpop-amazon-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın