Stadyumdan Fuara Götürebileceğiniz 13 Uygun Fiyatlı Şeffaf Çanta


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Favori takımımıza şahsen tezahürat etmeyi sevdiğimiz kadar, güvenlikten geçmek çok zor olabilir. Saatlerce kuyrukta beklemekten, öne geçmekten ve geçemeyeceğinizin söylenmesinden daha kötü bir şey yoktur. Görünüşe göre giydiğin o şirin mini çapraz askılı çanta, stadyumun şeffaf çanta politikasından dolayı içeri giremiyor.

Günümüzde, birçok büyük etkinlik ve mekanın kamu güvenliği nedenleriyle açık bir çanta politikası vardır. Spor ve konserlerden fuarlara ve festivallere kadar her şey bu tür bir kuralı uygulamıştır. Yaz geldiğinden ve daha büyük etkinlikler ortaya çıkmaya devam ettiğinden, kendinize stadyum onaylı net bir çanta almanın tam zamanı.

Neyse ki şeffaf çantalar şık ve sevimli olabilir. mesela şunu bulduk Amazon’dan çapraz gövdeyi temizle bu bir gece için mükemmel olacak gibi görünüyor. Biz de bunu seviyoruz Etsy’den özelleştirilebilir çapraz askılı çanta tamamen size ait olması için üniversite ilk yamalarını içerir. En iyi yanı, gerçekten uygun bir fiyata şeffaf bir çanta bulabilirsiniz.

İşte stadyuma, müzik festivallerine, fuarlara ve daha fazlasına götürebileceğiniz 50 doların altında 13 şeffaf çanta.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1302721/13-stylish-clear-bags-you-can-take-to-the-stadium?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir