Stacia ve Annesi Nate Konuşuyor – Hollywood Life


stacia ve annesi, Stacyçok önemli bir güne hazırlanıyorlar: Stacia’nın düğünü Nate. Stacy, 13 Temmuz’daki bu ÖZEL ön izlemede kızına “Bugün senin için çok heyecanlıyım” diyor. İlk Görüşte Evli. Stacy, Stacia’nın nihayet bir risk almasından dolayı çok heyecanlıdır.

Stacy, “Genellikle her şeyi planlarsınız ve bu kontrolün sizde olmadığını ve onunla birlikte akıp gittiğinizi görmek harikadır,” diye devam ediyor Stacy. Stacia, “Yapabileceğim tek şey denemek” diye yanıtlıyor.

İlk Görüşte Evli
Stacia, düğününden önce annesiyle Nate hakkında konuşur. (Ömür)

Hem anne hem de kızı büyük gün için gergindir. Adamların konusunda titiz olduğunu biliyorum, dedi Stacy. “Beni endişelendiren de bu. Ona bir şans vermeni istiyorum. Bazen ilk izlenim en iyi izlenim değildir çünkü gerçekten yüzeyseldir… İstiyorum. Bu kişiyi tanımanız ve korkularınızın sizi durdurmasına izin vermemeniz gerekir.”

Stacia, Nate’in karısından beklentilerinin ne olduğunu öğrenmekten endişe duyar. “Beklentisinin kim olduğumu… değiştirecek bir şey olmasını istemiyorum” diye itiraf ediyor. Stacia’nın arkadaşı, ilişkisindeki sorunlar söz konusu olduğunda taviz verip vermeyeceğini (ve nasıl) ortaya koyuyor. Stacia, Nate ile “gerçek bir sınırın” ne olduğunu belirlemesi gerektiğine dikkat çekiyor.

15. sezon galasında Stacia, bir ilişkideki en büyük anlaşmayı bozduğunu açıkladı. Stacia annesine “evlilik sonrası” bir anlaşmanın onunla pazarlık edilemeyeceğini söyledi. Stacia, “Bunun için yüzde 100’üm” dedi. Ancak Stacia bir aile sahibi olmak istiyor ve İlk Görüşte Evli bu hayali gerçekleştirmesine yardımcı olacaktır.

İlk Görüşte Evli
Nate ve Stacia 15. sezonda evlenirler. (Yaşam Boyu)

“Ama yaşlandıkça, çocuk sahibi olmak beni biraz daha geriye itiyor gibi hissediyorum. Bu yüzden senin kadar ciddi ve kendini bir aile kurmayı istemeye kararlı birini bulmam gerekiyor” dedi. İlk Görüşte Evli 15. sezon, Çarşamba günleri Lifetime’da yayınlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/married-at-first-sight-season-15-preview-stacia-nate-before-wedding-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir