St. Tropez 1 Saatlik Self-Tan Mousse: Yapabiliyorken 44 $ İndirim Kazanın


Alışveriş yapmadan önce biraz daha ikna edici olmak istiyorsanız, mutlu QVC alışveriş yapanlar.

Tropez Self-Tan Express Bronzlaştırıcı Mousse Duo İncelemeleri

Bronzlaştırıcının sadık bir hayranı, “Bu bronzlaşma ürününü birkaç yıldır kullanıyorum. Açık ara farkla bulduğum en iyi kendi kendine bronzlaştırıcı. Yönergeleri takip edin, özellikle kullanımdan önce cildi tedavi edin. Diğer tüm ürünlerin fiyatları artarken, bu QVC’den harika bir satın alma. Bu ürünle ilgili hiçbir şikayetim yok. İlkbahar ve yaz sezonunda böylesine harika bir fiyat için QVC’ye teşekkür ederim.”

Ürünü uzun süredir kullanan başka bir kullanıcı, “Asla başka bir bronzlaştırıcı kullanmam. Güven bana, hepsini denedim. St Tropez piyasadaki en iyisi ve QVC fiyatı inanılmaz!”

Bir QVC müşterisi, “Yapılan her bronzlaştırıcıyı kullandım ve bazıları iyi ama sonunda St Tropez’i denemeye karar verdim ve çok etkilendim! SIFIR koku…mükemmel renk…tam anlatıldığı gibi çalışıyor. Çok doğal görünüyor ve uygulaması kolaydır.”

“Bu ürünü sonsuza kadar kullanacağım!!! Birkaç yıldır St Tropez hayranıyım ama köpük mükemmel! Asla çizgilenmem ve renk asla turuncu olmaz. Açık ten rengine sahibim ve Sadece işe yarıyor Hassas bir cildim var ve bunu yüzümde kullanabilirim.Lütfen yapmayı hiç bırakmayın.Keşke fazladan eldiven gönderselerdi çünkü tek şikayetim birkaç kullanımdan sonra dökülmeleri. Amazon’da ek eldiven satın aldı,” diye çıldırdı bir müşteri.

Bir alışverişçi fışkırdı, “San Tropez köpüğünün kullanımı kolay, ellerde leke yok, iz yok ve güzel bir bronz renge dönüyorum. Kıyafetlerime bulaşmıyor ve doğal görünüyor. Haftada pek çok kez uygulayabilirim. İstediğim gibi.Genellikle haftada 1-2 kez yaparım.İnsanlar her zaman kullandıktan sonra sahile gittiğimi ve koku almadığımı düşünürler.Sadece soluyor-hiç belli olmuyor.Her zaman Q bc’den satın alıyorum. bunun gibi fırsatlar. Bunu 15-20 yıldır kullanıyorum. Eldivenler dahil bu harika ürünü ve fiyatı @ sunan Q’ya minnettarım! Çoğu mağaza bunlar için ekstra ücret alıyor! Sevin!”

Bir başkası, “Ürünü QVC’de izlerken büyük umutlarım vardı. Bu harika bir ürün. Uygulaması kolay, gerçekten bronz görünüyorsunuz ve harika. Değerli bir ürün için teşekkür ederim!”

“İrlanda beyazı bir cildim var. İyi bronzlaşıyorum ama bütün gün havuzda yatmak gibi hissetmiyorum. Ürünü dün kullandım, 2 saat sonra duş aldım. Bu sabah harika bir rengim var.
Turuncu değil, kokulu değil, çizgili değil. Bence anahtar, kapattıkları el havlusunu kullanmak. Bu, şimdiye kadar kullandığım en iyi bronzlaştırıcı,” diye açıkladı bir tabakçı hayranı.

“Asla inceleme yazmam, ancak bu ürün canlı yayındaki tüm olumlu tartışmaları karşılıyor. Bir arkadaşım ve benim bir Derby etkinliği için daha iyi görünmek için bacaklarımıza ihtiyacımız vardı. Hızlandırılmış nakliye kullandım, zamanında geldi ve işe yaradı. Bir müşteri, güzel bronzlaşmış bacaklarım nedeniyle cabi elbisem arttı” yorumunu yaptı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330494/st-tropez-1-hour-self-tanning-mousse-get-a-44-discount-before-it-sells-out?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir