Spy Kids Reboot, Billy Magnussen’ı Yıldızlarla Dolu Oyunculara Ekledi


Dedektiflik işini bitirdik—Billy Magnussen katılıyor Casus çocuklar yeniden başlat.

bu Oyun gecesi ve Aladdin oyuncusu, 2000’lerin başındaki sevilen film serisi E! Haber doğruluyor.

Magnussen’in karakteriyle ilgili ayrıntılar gizli kalırken, isimsiz dizi şimdiden etkileyici bir oyuncu kadrosuna sahip. Gina Rodriguez ve Zachary Leviile birlikte Everly Carganilla ve Connor Esterson ünvanlı Spy Kids olarak gemide.

“Dünyanın en büyük gizli ajanlarının çocukları, farkında olmadan güçlü bir oyun geliştiricisine tüm teknolojinin kontrolünü veren bir bilgisayar virüsünü salmasına yardım ettiğinde,” diyor, “ebeveynlerini ve dünyayı kurtarmak için kendileri casus olmalılar.”

Magnussen’in benzeri filmlerde dolambaçlı pislikleri oynama konusundaki eşsiz yeteneği ile Ölmek İçin Zaman Yok ve şunu gösterir Aşk İçin Yapıldıyardım edemeyiz ama oyun geliştiricisini oynamak için askere alınabileceğini tahmin ediyoruz – ancak daha fazla ayrıntı ortaya çıktıkça gözlerimizi dört açacağız.

Magnussen en son Paramount+ sınırlı serisinde görüldü Teklifyapımı hakkında vaftiz babasıefsanevi oyuncuyu oynadığı yer Robert Redford.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339155/spy-kids-reboot-adds-billy-magnussen-to-star-studded-cast?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir