Spor Yorumcusu, Sürahi Shane Bieber ile Justin Bieber’ı Karıştırdı


için artık çok mu geç Bob Costas üzgünüm demek?

Efsane spor yorumcusu yanlışlıkla şarkıcının ismini verdi Justin Bieber Cleveland Guardians sürahisinden bahsederken Shane Bieber Takımın 14 Ekim’de American League Division Series’de New York Yankees’e karşı ikinci maçında.

Bob, “Justin Bieber az önce 84. adımını attı” dedi. yayın, tıpkı Shane’in vuruşa gittiği gibi. 70 yaşındaki oyuncu daha sonra hatasını çabucak fark ederek, “Gerçekten Shane Bieber’a ‘Justin Bieber mı dedim?’ Bunun olmayacağına yemin ettim.”

Bob, “Maçı izleyip izlemediğini merak ediyorum” sorusunu sormadan önce, “Eminim bu hayatında ilk kez olmuyor” diyerek bu hatayı hafife aldı.

saha muhabiri Lauren Shehadi daha sonra, analistin hangi Justin şarkısının adını söyleyip söyleyemeyeceğini sorarak sunucuların müzik bilgisini test edin. ron sevgilim atladı ve “Nefis” dedi.

Sosyal medyadaki hayranlar, bir kullanıcının “Bob Costas’ın hatası Seni Gülümsüyor I Gülümsüyor” yazmasıyla karışıklığı histerik buldu.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350615/mlb-pitcher-shane-bieber-is-mistaken-for-justin-bieber-in-sports-commentary-mix-up?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir