SpongeBob TV Yıldızının Karısı Ariana Grande İlişkisini Netleştiriyor


Denizin altında sadece bir ananas olabilir ama dışarıda iki Sünger Bob vardır ve Ariana Grande sadece biriyle çıkıyor.

Jill Talleyeşi tom kennyNickelodeon’da 20 yılı aşkın bir süredir çizgi film süngerini seslendiren , bazı hayranlar pop şarkıcısının Jill’in kocasıyla çıktığını düşündüğünde rekoru düzeltmek zorunda kaldı.

The Cut bir manşet yayınladığında kafa karışıklığı ortaya çıktı. 20 Temmuz’da Instagram’da “Ariana Grande Şimdi Sünger Bob ile Çıkıyor mu?” Söz konusu SquarePants aslında Ethan SlaterAriana’nın yakında rol alacağı Kötü film ve orijinal Sünger Bob SpongeBob SquarePants: Broadway MüzikaliJill’in açıklamaya hazır olduğu bir gerçek.

“Herkese merhaba, ben (TV dizisinde Sünger Bob’u seslendiren) Tom Kenny ile evliyim” diye yazdı paylaşımına, başına. İnsanlar. “Ariana Grande ile çıkmıyor. Müzikalde Sünger Bob’u canlandıran Ethan Slater’ın Ariana Grande ile çıkıp çıkmadığını bilmiyorum. Ancak ikisi de çok sevimli ve kesinlikle hoşuma gidiyor. Sadece rekoru düzeltmek istedim.”

Görünüşe göre, bu denizcilik haberi Jill ve Tom için özel bir günde, yani yıldönümlerinde geliyordu.

“Not: Ben ve Tom Kenny’ye gelince,” diye ekledi seslendirme sanatçısı, kırmızı bir kalp emojisiyle birlikte, “bugün 27. evlilik yıldönümümüzü kutluyoruz.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380973/wife-of-spongebob-s-voice-actor-clarifies-he-s-not-dating-ariana-grande-being-mistaken-for-ethan-slater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir