Split’ten Beri İlk Mesajına Bakın – Hollywood Life


Split'ten Beri İlk Mesajına Bakın - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Kroy Biermann ayrıldığından beri ilk kez konuştu Kim Zolciak. Eski futbolcu transfer oldu instagram 1 Haziran’da boşanmadan doğrudan bahsetmese de geçmişteki hatalardan ders almakla ilgili bir alıntı paylaştı. Alıntı, “Hayatıma dönüp baktığımda acı, hatalar ve gönül yarası görüyorum” dedi. “Aynaya baktığımda güç, öğrenilmiş dersler ve kendimle gurur duyuyorum.”

Split'ten Beri İlk Mesajına Bakın - Hollywood Life

Fotoğrafın başlığına şunları ekledi: “6 çocuğumla da harika anılar! Her seferinde bir gün…” Bu, Kim’in Nisan 2023’ün sonlarında boşanma davası açmasından bu yana Kroy’un ilk Instagram gönderisiydi ve haberler günler sonra kamuoyuna açıklandı. Kroy ve Kim’in birlikte dört çocuğu oldu: KJ, 12, Kaş11 ve dokuz yaşındaki ikizler, Kaia Ve Kane. Kroy, Kim’in büyük kızlarını da evlat edindi. brielle26 ve Ariana21, önceki bir ilişkiden.

9 Mayıs’ta Kroy’un, Kim’in dört küçük çocuğunun tek fiziksel ve yasal velayetini talep ettiği boşanma dilekçesine yanıt verdiği ortaya çıktı. Kim, bir haftadan uzun bir süre önce başvuruda bulunduğunda başlangıçta birincil fiziksel velayet ve ortak yasal velayet talebinde bulunmuştu. Kim ve Kroy, ayrıldıklarından beri Georgia’daki evlerinde yaşıyorlar, ancak Kroy konağın mülkiyetini istedi. TMZKroy’un dilekçesinin bir kopyasını alan.

kim zolciak kroy biermann
Kim ve Kroy havaalanında. (Broadimage/Shutterstock)

Kim ve Kroy, eski sevgililerin kamusal mali kargaşasının ortasında gelen, ayrıldıkları sırada 11 yıldır evliydiler. TMZ Kim ve Kroy’un IRS’ye 1 milyon dolardan fazla federal vergi borcu olduğunu ve Georgia eyaletine de 15.000 dolar borçlu olduğunu bildirdi. Şubat ayında, Kim ve Kroy’un evi haciz edildi, ancak bildirildiğine göre “bunu temizlemek için harekete geçtiler”. İNSANLAR.

Edinilen belgelere göre Kroy, velayet savaşının yanı sıra Kim’i “kumar ve diğer şans oyunlarına önemli ölçüde zaman ve evlilik parası harcamakla” suçladı. Altıncı Sayfa. Kroy, Kim’in iddia edilen kumarının ailesini “maddi olarak harap” bıraktığını iddia etti. Onu, zamanının çevrimiçi kumar oynayarak “tüketilmesi” nedeniyle reşit olmayan çocuklarına bakamamakla suçladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/02/kroy-biermann-kim-zolciak-divorce-message-kids/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir