Southern Charm’ın Şimdiye Kadarki En Beklenmedik Dövüşüne Girin


Hepsi olumsuzluk Charleston’da iyi.

Güney Cazibesi22 Eylül’deki bölüm uzun zamandır arkadaş gördü Naomie Olindo ve titrek kavak Sekizinci sezonun şimdiye kadarki en şok edici dövüşüne girin. Söz konusu kavganın kaynağı daha az şok edici olsa da: craig conover.

Üç yıldır birlikte olan, 2017’de ayrılan ve 2021’de kısa ömürlü bir yeniden bir araya gelen Naomie ve Naomie, tüm sezon boyunca anlaşmazlık yaşadılar ve en son anlaşmazlıkları şu konuya odaklandı: bir diğer Bir gece önce Venita’yla akşam yemeğine çıktıklarında yaptıkları kavga, koyun gülü, Taylor Ann Yeşil, Austen Kroll, Olivia Çiçekler ve Whitney Sudler-Smith.

Craig ilk kez, Naomie’nin kendisi hakkında yakın zamanda yaptığı aşağılayıcı yorumlardan bahsettikten sonra sarhoş bir şekilde azarladı. Leva Bonapart. Ertesi gece yemekte özür diledi ve “daha nazik olmaya çalışacağını” iddia etti ve oradan her şey yolunda görünüyordu – bu, Venita konuşana kadar öyleydi.

Ona göre, Naomie Craig’le “kavga çıkarmaya” çalışıyordu, dedi Venita bir itirafta, “S-t’nizi bir arada tutun ve bifteğin tadını çıkarın ve iyi vakit geçirin.”

Bunu masada Naomie’ye söylemese de ondan Craig’in duygularını “kabul etmesini” istedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347318/go-inside-southern-charm-s-most-unexpected-fight-yet?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir