Southern Charm’dan Craig ve Naomie’nin İlişki Dramasından Sonra Durduğu Yer


craig conover ve Naomie Olindo geçmişi geride bırakıyorlar.

Eski çift, 30 Haziran’daki bölümde nostaljiye kapılmış olabilir. Güney Cazibesi—2017’de ayrılmadan önce birlikte geçirdikleri üç yılı anımsayarak—ama buna rağmen ve yakın zamanda yeniden bir araya geldikleri gerçeği, Craig ve Naomie’nin ikisi de E! O zamandan beri devam ettiklerine dair haberler.

Naomie, “Onunla gerçekten iyi anlaşıyorum” diyerek Craig ve kız arkadaşı için “süper mutlu” olduğunu da sözlerine ekledi. Paige DeSorboO ve Naomie geçen yıl tanıştıktan kısa bir süre sonra bir araya gelen (iki kez, ikisi de Güney Cazibesi‘ın son bölümü).

Naomie, “Benimle Craig arasında olanlara gelince,” diye ekledi, “Bizim için tasvir edildiğinden daha büyük bir şey olduğunu düşünmüyorum.”

Bu kısmen Craig’in kendi arkadaşlarından kaynaklanıyordu—Austen Kroll ve koyun gülü– tekrar tekrar programdaki bağlantı hakkında spekülasyon yapıyor, ama bu ne burada ne de orada.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336444/where-southern-charm-s-craig-conover-and-naomie-olindo-stand-after-season-8-hookup-drama?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir