Southern Charm’dan Craig Conover’a Karşı Austen Kroll, Açıklandı


Bir Bravo bromance başka bir gün görmek için yaşadı.

tabiki bundan bahsediyoruz Güney Cazibesi‘s craig conover ve Austen Kroll. İkili, Bravo dizisinin 7 Temmuz bölümünde aralarındaki farklılıkları düzelterek aylarca süren bir kan davasının sonunu işaret etti. Austen, Craig hakkında dedikodu yaptığı için özür diledi ve Naomie OlindoCraig, bekarken Austen ile daha iyi bir arkadaş olduğunu kabul etti.

Ne yazık ki, dayalı Güney CazibesiAusten ve Craig’in bir arabaya karşı güreştiklerini ve ardından özür dilemesini talep ederken yere düştüklerini gösteren sekizinci sezon fragmanı, ikisi arasındaki barışın kısa ömürlü olduğu görülüyor. Bu, iki BFF arasında tam olarak neyin yanlış gittiği sorusunu akla getiriyor.

Cevap karmaşık bir cevap.

Zalim Bir Yaz

Austen, E! Haberi açıklayan o sırada ikisi de diğerinin arkalarından konuştuğuna dair söylentiler duymaya başladı. “Olması gereken, bir şey söylediğimi duyar duymaz konuşmalıydık, beni aramalıydı ve ‘Hey dostum, bunu söyledin mi, söylemedin mi?’ ve o zaman ezebilirdik.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337168/southern-charm-solved-a-guide-to-craig-conover-and-austen-kroll-s-feud?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir