Soulja Çocuğun Kız Arkadaşı Yeni Bebeği Haberiyle Kör Oldu – Hollywood Life


Soulja Boy’un uzun zamandır kız arkadaşı, Instagram’da bunu yayınlayana kadar bir kuaförden bir bebeği olacağı hakkında hiçbir fikri olmadığını iddia ediyor.

soulja çocuğu31, uzun zamandır sevgilisine yapması gereken bazı açıklamalar var Aliyah Hanes29 yaşındaki rapçi, kendisine başka bir kadından bebek beklediğini söylemediğini iddia etti. Bu yeterince kötü olmasaydı, Aliyah – şok edici bir röportajda şunları söyledi: Günlük posta Soulja Boy ile “on yıldan fazla” bir süredir “en iyi arkadaşlar ve sevgililer” olduğunu söyledi – Instagram’da yeni (pek de değil) neşe paketini, 19 Mart’ta hayranlarına kendisinin olduğunu açıklayan bir video yayınlayınca öğrendi. adında LA merkezli bir kuaför olan bir erkek bebek sahibi olmak Jackie.

“Gördüğümde yıkıldım, telefonumu düşürdüm. Aliyah, cinsiyetin ortaya çıkmasından sadece birkaç gün önce geceyi onunla geçirdiğini iddia ederken, çıkışa verdiği demeçte, kalbim mideme düştü, düştüm ve kalbim kırıldığı için ağlamaya başladım. “Geleceğimizin başka bir kadının hamile kalmasıyla ilgisi olmadığını düşündüm. Cinsiyetlerini açıklamalarının son dakika olduğunu öğrendim ve bu benim kalbimi kırdı” dedi.

Aliyah, rapçinin erkek bebek babası olacağını öğrendikten sonra, 2012 yılında Aliyah’ın henüz 19 yaşındayken başlayan “yazılarla bombaladığını” ve “ilişkilerini sürdürmesi için yalvardığını” söyledi. “Bir Noel Arifesi partisinde tanıştık ve ilk görüşte aşktı. Ben sadece onun tarafından büyülendim. Yanıma geldi ve ‘gece benim randevumsun’ dedi ve ilk böyle başladık” dedi Aliyah ilk karşılaşmalarını. “Onun bir kral olduğunu sanıyordum. Çok tatlıydı, çok romantikti ve bana kur yaptı. Gelecekte erkek arkadaşım olacağını görebiliyordum.”

Geleceğe gelince, Aliyah Soulja Boy ve Jackie’nin birlikte bir çocuğu olacağı gerçeğini kabul ediyor. Ancak, Soulja’nın yeni bebek annesinin, Soulja’nın kaçırıldığının farkında olduğunu söyledi. “Kuaförle belki bir veya iki kez karşılaştım. Arkadaşlarıyla arkadaş olduğunu biliyordum, saç yaptığını biliyordum. Onunla karşılaştığımda bana çok iyi davrandı – onun kız arkadaşı olduğumu biliyordu, onun önünde öpüşür ve birbirimize yakın olurduk” diye ekledi Aliyah. “Yılbaşı arifesinde bir kez daha gördüm ve saçlarını yaptığına inanıyorum. Ben onun flörtüydüm – bugün Yılbaşı ve bu bir çiftin günü. Top düştüğünde öpüştük ve o eve gitti ve ben orada kaldım. Çok iyi biliyordu çünkü onunla konuşuyordu ve evden çıkmaya çalışıyordu ve ben orada kalıyordum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/05/soulja-boy-girlfriend-blindsided-baby-news-instagram/

Yorum yapın