Souleye ve Exes ile Evliliği Hakkında Her Şey – Hollywood Life


alanis kocası


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

  • Alanis Morissette, hit şarkıları “You Oughta Know”, “Thank U” ve daha fazlasıyla tanınan bir şarkıcıdır.
  • Müzisyen Souleye ile evli.
  • Evlenmeden önce ünlü bir şekilde Ryan Reynolds & Dolu ev Şap, Dave Coulier.
  • En son 26 Mart 2023’te UCSF Benioff Çocuk Hastanesi’nde bir yardımda sahne aldı.

“Bilmelisin” hit yapımcısı Alanis Morissette, 48, ödüllü bir şarkıcı ve pop kültür ikonu. Kült klasik albümünü yayınlamakla kalmadı Pürüzlü Küçük Hap 1995’te, ancak daha sonra sekiz albüm daha yayınladı. Esmer güzel, aynı zamanda sevilen dizide de yer aldı. yabani otlar2005’te. Ancak Alanis iz bırakmakla meşgul olmadığında, sık sık kocasıyla vakit geçirirken görülüyor. Souleye (d. Mario Treadway)42 ve üç çocukları: Kış3, Durmadan10 ve Oniks6. Evlilikleri ve geçmişteki aşkları hakkında bilmeniz gereken her şey aşağıda!

alanis kocası
Alanis Morissette & Souleye 2010’dan beri evliler. (Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock)

Alanis ve Souleye’nin Evliliği

48 yaşındaki kayıt sanatçısı, A listesindeki diğer yıldızlarla ünlü aşklar yaşadıktan sonra, 2010 yılında kocası Souleye ile evlendi ve evlendi. İkili, 22 Mayıs’ta Alanis’in Los Angeles’taki evinde “samimi törenlerine” ev sahipliği yaptı. başına, o yılın Bugün. Çift, en son Mayıs 2022’de 12. yıldönümlerini kutladı ve şarkıcı bunu Instagram aracılığıyla belgeledi. “Seninle hayatın içinden şekil değiştirmeyi seviyorum @souleye bu son on iki yıl hayallerin gerçekleşmesiydi ve önyüklemeler Yukarı ve inmek için yumuşak bir yerdi,” diye yazdı atlıkarınca geçmiş fotoğrafları.

Yukarıda bahsedildiği gibi, Souleye ve karısı o zamandan beri üç çocuğu birlikte karşıladılar ve sosyal medyasında sık sık sevimli aileleri hakkında paylaşımlarda bulunuyorlar. Alanis, 2022 Babalar Günü için bir tur daha yayınladı aile fotoğrafları gururlu babanın özel gününü anmak için. “Babalar günün kutlu olsun @souleye senin için pek çok düzeyde sevgi…. baba bölümündeki çekilişleri de kazandık,” diye yazdı yazısında.

Mayıs 2015’te esmer güzellik, evliliği hakkında açıldı. ABD Haftalık. “Birbirimize yardım ediyoruz,” dedi o sırada. “Bence ilişkiler, tutkudan güç mücadelesine gidiyor ve sonra çoğu insan ayrılıyor. Birbirimizin iyileşmesine ve büyümesine yardım etmenin üçüncü aşamasına geçtiğimiz için ilginç bir hal aldığını düşünüyorum.” Ayrıca, her yerinde kendisine ilgi duymasını sağlamak için yaptıklarından da fışkırdı. “Flört güzeldir. Tarihler, hediyeler, iltifatlar, ”diye açıkladı. “Benim hakkımda duygusal olarak ‘Vay canına’ gibi bir şey söylediğinde. Gerçekten anaçsın ya da gerçekten sabırlısın.’ Bu benim için tam gelişmiş seksi zaman gibi.

Ryan Reynolds ile Romantizmi

ryan reynolds ve alanis
Alanis Morissette ve Ryan Reynolds 2004 yılında nişanlandılar. (Bei/Shutterstock)

Souleye, Alanis’e kilitlenmeden önce, kayıt sanatçısı çıktı Deadpool yıldız Ryan Reynolds46, 2002’den 2007’ye kadar, başına Pop Şeker. Sadece yapmadım Blake Canlı‘ nin kocası Alanis ile çıkıyor ama o da neredeyse onunla da evleniyordu! Eski aşk kuşları, 2004 yılında, o evlenmeden yaklaşık sekiz yıl önce nişanlandı. Dedikoducu Kız şap. Ne yazık ki, Alanis ve özgür adam Star, daha önce bildirdiği gibi, üç yıllık nişanlarından sonra işi bıraktığını söyledi. İNSANLAR.

Temsilcileri o sırada çıkışa “Ryan Reynolds ve Alanis Morissette karşılıklı olarak nişanlarını sona erdirmeye karar verdiler” dedi. “Yakın arkadaş kalıyorlar ve birbirlerine karşı azami sevgi ve hayranlık duymaya devam ediyorlar. Bu kişisel meselede mahremiyetlerine saygı gösterilmesini istiyorlar.” Alanis daha sonra bu ayrılıkları 2008 albümünde yer alan “Torch” adlı şarkısı için ilham kaynağı olarak kullandı. Karışıklık Tatlarıbaşına Pop Şeker. Ryan daha önce evlendi Karadul yıldız Scarlett Johansson 2008’den 2011’e.

Alanis & ‘Full House’ Mezunu Dave Coulier

alanis ve dave
Alanis ve Dave Coulier 1990’larda çıktı. (Broadimage/Chelsea Lauren/Shutterstock)

Alanis’in aşk hayatında daha önce, çıktığı zaman işler ilginç bir hal aldı. Dolu ev aktör Dave Coulier63. Aşkları sırasında o 18, komedyen ise 33 yaşındaydı. Eski çift, 1992’den 1994’e kadar, yani hit albümünü yayınlamasından bir yıl önceydi. Pürüzlü Küçük Hap. Dave, “You Oughta Know” hitinin yayınlanmasından yıllar sonra, Jim Norton ve Sam Roberts Temmuz 2022’de radyo programı, aracılığıyla Son teslim tarihive parçanın kendisi hakkında ne düşündüğü hakkında konuştu. Buna rağmen Alanis, şarkının kimin hakkında olduğunu henüz açıklamadı.

Şimdi 63 yaşında olan sürücü, şarkıyı araba kullanırken duymuş, ancak ilk başta şarkıcının sesini tanıyamamış. “Vay canına, bu gerçekten harika bir kanca,” dedi. “Sonra sesi duymaya başladım. Vay canına, bu kız şarkı söyleyebilir gibiyim. Daha sonra sözler devam ettiğinde, “Ooh, oh hayır! Ah, ben bu adam olamam!” Devam etti, “Orada onunla konuştuğumuz pek çok tanıdık şey vardı. Beğenmek [in ‘Right Through You’] “shake’in balık gibi.” ‘Hey, ölü balık beni’ derdim ve bu ölü balıkla el sıkışırdık. Ben de onu dinlemeye başladım ve ‘Ooh, sanırım bu kadını gerçekten incitmiş olabilirim’ diye düşündüm. Ve bu benim ilk düşüncemdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/alanis-morissette-husband-5064568/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir