Sopranos’ Tony Sirico 79’da Öldü


Efsanevi aktör Tony Sirico 79 yaşında vefat etmiştir.

Sirico’nun temsilcisi Bob McGowan E’ye geçişi doğruladı! 8 Temmuz’da “Tony çok sadık bir müşteriydi, her zaman sadaka verdi ve Wounded Warriors’ın bir üyesi ve bir Ordu veterineriydi” diyen bir açıklama ile haber.

Oyuncu en çok HBO’nun altı sezonunun tamamında Paul “Paulie Walnuts” Gualtieri rolüyle tanındı. sopranolar 1999’dan 2007’ye kadar.

Onlarca yıl süren kariyeri boyunca Sirico, aşağıdaki gibi filmlerde de rol aldı: iyi arkadaşlar, Broadway Üzerindeki Mermiler ve güçlü Afrodit mafya dramasında belirleyici rolünü almadan önce.

Ölümünün haberi su yüzüne çıktığında, Sirico’nunki de dahil olmak üzere eğlence sektörünün dört bir yanından övgüler yağmaya başladı. sopranolar yardımcı yıldız Michael Imperioli.

Imperioli, “Tony hiçkimseye benzemiyordu: Tanıdığım herkes kadar sert, sadık ve yürekli biriydi.” Instagram’da paylaşıldı. “O kadar çok şeyde onun yanındaydım ki: iyi ve kötü zamanlarda. Ama çoğunlukla iyiydi. Ve çok güldük. Christopher ve Paulie olarak bir uyum bulduk ve elimden gelenin en iyisini yaptığımı söylemekten gurur duyuyorum ve sevgili dostum Tony ile en eğlenceli çalışma.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337387/the-sopranos-tony-sirico-dead-at-79?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir