Sophie Lloyd Kimdir? Machine Gun Kelly’nin Gitaristi ile Tanışın – Hollywood Life


Sophie LLoyd Makineli Tüfek Kelly


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Arthur Mola/Invision/AP/Shutterstock

  • Sophie Lloyd, Machine Gun Kelly’nin Sellout World Tour’unun bir parçası olan İngiliz bir gitaristtir.
  • Sophie 27 yaşında ve beş yıldır müzisyen erkek arkadaşıyla birlikte.
  • Sophie’nin birlikte çalışmak isteyeceği başka gitar ikonları da var.

Sophie Lloyd son zamanlarda gitarist olarak manşetlere çıkıyor. Makineli Tüfek Kelly‘nin dünya turu – ve Megan Tilki‘nin potansiyel bağlantısı. Bu doğru, 32 yaşındaki “Bloody Valentine” şarkıcısının etrafında dönen ayrılık söylentilerinin ortasında ve Transformatörler 36 yaşındaki aktris Megan, Şubat 2023’te devre dışı bırakılan Instagram hesabında, sarışın müzisyenle “belki” takıldığı konusunda şaka yaptı. POPŞEKER. Peki, Sophie Lloyd kimdir? MGK’nın Mainstream Sellout World Tour gitaristi hakkında beş şey öğrenmek için okumaya devam edin.

Sophie LLoyd Makineli Tüfek Kelly
Makineli Tüfek Kelly ve Sophie LLoyd konserin ortasında sıkışıp kalıyor (Fotoğraf: Arthur Mola/Invision/AP/Shutterstock)

1. Sophie 10 Yaşından Beri Gitar Çalıyor

Sophie’nin resmi web sitesi onun bir “yatak odası gitaristi” olarak başladığını söylüyor, ancak kimlik bilgileri aksini gösteriyor. 27 yaşındaki müzisyen, prestijli BIMM Enstitüsü’nden (eski adıyla The British and Irish Modern Music Institute) 2018 yılında mezun oldu ve ilk EP’si olan, sanrılarona göre okuldayken Youtube kanalı. Sophie için müzik her zaman önemliydi, bunu kendi hakkında açıklıyor. resmi internet sitesi. “10 yaşlarındayken gitar çalmaya başladım. Led Zeplin Babamla arabada” dedi. “Biraz dışlanmış olduğum için pratik yapmak için çok zamanım oldu ve bu bana gerçeklikten bir kaçış sağladı, endişelerimin üstesinden gelmeme yardımcı oldu ve bana gerçekten bir tatmin duygusu verdi.”

Sophie gitarda ustalaşmayı her zaman ciddiye almıştır. Web sitesi ayrıca büyürken nadiren sosyalleştiğini ve bunun yerine zanaatını uygulamak için evde kalacağını söylüyor.

Sophie Lloyd
Sophie LLoyd genellikle büstiyer kısa üstler, yıpranmış kot pantolonlar veya siyah parçalardan oluşan sinirli kıyafetler giyer (Fotoğraf: Richard Young/Shutterstock)

2. Sophie Alındı

Sophie, davulcuyla uzun süreli bir ilişki içindedir. Christopher Ressamı, “Ressam” adıyla anılır. Rock davulcusu paylaştığı için beş yıldır birlikteler. beşinci yıldönümü çırpıda onun için instagram kilometre taşını kutlamak için Ocak 2023’te yayınlanacak. “Bugün çok özel bir gün. Senden suç ortağım olmanı istediğim gündü. Ve 5 yıl sonra bu hala çok doğru,” diye kendi enstrümanlarını birlikte çalarken çekilmiş bir fotoğrafın altına not düştü. “Yaptığın herşey için teşekkürler. Düşünceliliğiniz, nezaketiniz, cömertliğiniz, ilginiz, aptallığınız ve sevginiz için teşekkür ederiz. @sophieguitar_ …Beni kimsenin anlamadığı gibi anladın ve tam 5 yıldır benim rock’ım oldun.”

Birinci yıldönümlerinde Sophie, aşağıda görüldüğü gibi, Christopher’ı “muhteşem” ve “en iyi arkadaşı” olarak adlandırdı.

Ressam, Instagram hesabına göre dünyaca ünlü bir müzisyenle turneye çıkmadığı zamanlarda Sophie için davul çalıyor. sayfa. Görünüşe göre aynı zamanda onun 1 numaralı hayranı, “eski sevgilimin en iyi arkadaşı” hit yapımcısıyla dünyayı dolaşırken onu kenardan desteklediğini defalarca ilan ettiği için. O bile Machine Gun Kelly’yi övdü ve grubu 2022 yazında.

Süperstarla bir fotoğrafın başlığında “Yo Kels, Sophie’yi tek parça halinde geri getirdiğin için teşekkürler” diye şaka yaptı. “İnternette MGK hakkında okuduğunuz orospuların hiçbiriyle uğraşmayın. Deneyimlerime göre, tanışabileceğiniz en harika insan grubu onlar. MGK kampı Sophie için inanılmazdı ve aynı zamanda kendimi çok iyi karşılanmış hissetmemi sağladı ve bunun için her zaman minnettar kalacağım.”

3. Sophia Bir YouTube Yıldızı

Sophie, YouTube hesabını 2011’de açtı ve sürekli olarak tamamen parçaladığı videoları yayınladığı için büyük bir takipçi kazandı. Bu yazı itibariyle hesabının 800.000’den fazla takipçisi var ve büyümeye devam ediyor. Yoğun programına rağmen ayda birkaç video yayınlıyor. Müzik videolarına ek olarak, bazen günlük vlog’lar oluşturarak hayranlarına rock yıldızı hayatının perde arkası görüntülerini veriyor. Şurada vloglar yayınladı: instagram ayrıca aşağıda görüldüğü gibi.

4. Sophie, Kiesel Guitars’ın Ortağı

Sophie, A6H Aries elektro gitarının Sınırlı Sanatçı Sürümü’nü piyasaya sürmek için 2020’de Amerikan gitar markası Kiesel Guitars ile birlikte çalıştı. İçinde hazırlanmıştı Kiesel’in Escondido, Kaliforniya’daki Özel Mağazası ve Sophie’nin özelliklerine göre oluşturuldu. Gitar Dünyası. “Bir Artist Serisi gitara sahip olmak, çocukluğumdan beri özlemlerimden biri olmuştur ve en sevdiğim gitar şirketiyle bir taneye sahip olmak akıllara durgunluk veriyor” dedi. “Bu gitarı aldığımdan beri bana o kadar çok ilham ve yaratıcılık sağladı ki, bu da çalmamı gerçekten bir sonraki seviyeye taşıdı ve herkesin onu deneyip ona benim kadar aşık olacağı için çok heyecanlıyım. ”

Ayrıca Şubat 2022’de şirkete biraz sevgi verdi. “Her gitarın arkasındaki tüm sıkı çalışma ve düşünce, görmek çok şaşırtıcı ve ilham verici, bu harika şirketin bir parçası olmaktan çok onur duyuyorum” diye yazdı. yukarıda görüldüğü gibi dükkanda geçirdiği zamandan resimler.

5. Sophie’nin Büyük Planları Var

MGK ile turneye çıkmak, Sophie ve hayalleri için sadece bir başlangıç ​​gibi görünüyor. Web sitesinde, ortak albümler yapmak istediğini açıkladı. Silahlar ve güller baş gitarist Yırtmaç, Joe SatrianiGrammy Ödülü sahibi Steve Vai, ve diğerleri. Dünya gençliğini de etkileme hayalleri var. “Ayrıca, farklı ilkokul/ortaokulları dolaşıp gençleri, özellikle de kızları gitar çalmaya teşvik etmek için bir ustalık sınıfı yaptığım bir tür tur yapmayı çok isterim” dedi. “Son olarak, insanların satın alabileceği bir şirkette kendi özel gitarlarıma sahip olmak istiyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-sophie-lloyd-5029815/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir