Sophia Culpo, Braxton Berrios’un Ayrılmasından Sonra Kilo Kaybını Ele Aldı


sophia culpo ile ayrılığı konusunda samimi oluyor Braxton Meyveleri.

NFL alıcısıyla kendi yollarına gittiklerini doğruladıktan yaklaşık bir ay sonra, Culpo Kardeşler star, 25 Nisan’da bir Instagram Soru-Cevap bölümünde “iyi ya da dürüst bir şekilde bitmediğini” iddia ederek bölünme hakkında konuştu.

Instagram Hikayesinde “Çok fazla güven kırıldı” diye yazdı. “Ama harika bir destek sistemim var ve herkesin sevgisini ve desteğini çok takdir ediyorum.”

Sophia, hayranlarının sağlığıyla ilgili endişelerine de değinerek, “Çok kilo verdiğimi biliyorum.”

“Kasıtlı değil,” diye açıkladı, “ama son ilişkime ihanet, beni gerçekten çok etkiledi.”

Ancak 26 yaşındaki kız kardeşlerini de içeren “en harika destek sistemine” sahip olduğunu yineledi. Olivia Culpo Ve Aurora Culpoannemin yanı sıra Susan Curran.

Bir zamanlar Braxton’la paylaştığı New Jersey evine yakın zamanda nasıl veda ettiğine atıfta bulunarak, “Kendimi toplayıp kendime ait yeni bir yere taşınabildiğim için bile gerçekten minnettarım” dedi. “Yaşadıklarımı kimsenin başına gelmesini istemiyorum. Gerçekten, gerçekten istemiyorum. Burada yüksek yola çıkmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372560/sophia-culpo-addresses-%22unintentional%22-weight-loss-after-braxton-berrios-breakup?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir