Sophia Bush’un Hilarie Burton ile Plansız Eşleştirme Anına Bakın


“Çünkü birçok insan bizi birbirimize düşürmek istedi,” diye açıkladı E’ye! 2020’de haberler. “Bu, ‘Oh, Hilarie yapmayacak ama Sophia yapacak’ gibi. Ve ‘O güzel olan.’ Ve ‘O bu.’ O kadar çok karşılaştırma var ki, genç bir insan olarak gezinmek zor. Ve o ve ben şimdi geriye bakıp ‘Bütün o piçler. Hayır, hayır hayır. Biz aşk hikayesiyiz’ gibi olabiliriz. Yani evet, o şovda kadın arkadaşlıklar önemliydi.”

Haziran 2021’de, Sophia ve Hilarie, başrol oyuncularıyla birlikte Bethany Joy Lenz’in fotoğrafı.başlattı Bir Ağaç Tepesi adlı podcast’i yeniden izle Drama Kraliçeleri. Yedi ay sonra, arkadaşlar Sophia’nın CBS tıbbi dramasının bir bölümünü çekmek için Toronto’da tekrar bir araya geldiler. İyi Sam.

“Şimdi ve Sonra + Her Zaman ve Sonsuza Kadar,” Sophia Ocak ayında Instagram’da paylaştı, kamera arkasındaki bayanların enstantaneleri ile birlikte. “İnsanlar bana ‘@goodsamcbs üretmenin en iyi yanı nedir?’ diye soruyor. En iyi kızlarım üst sıralarda oynamaya geliyor! @dramaqueensoth hayranları, kızlarınız yine birlikte oynuyor! İşte sorun geliyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347388/sophia-bush-s-unplanned-twinning-moment-with-hilarie-burton-is-nothing-short-of-magical?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir