‘Sonuncumuz’ Yıldızı Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life


lamar johnson


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Lisa OConnor/AFF-USA.com / MEGA

  • Lamar Johnson, Kanadalı bir aktördür.
  • Büyük çıkışını gençlik drama programı ‘The Next Step’ ile yaptı.
  • O aynı zamanda bir dansçı.
  • ‘The Last Of Us’ta Henry’yi oynuyor.

Bizden geriye kalanlar tamamen Joel ve Ellie ile ilgili, ancak bazı yan karakterler dizinin gerçek MVP’leri. Fatura (Nick Offerman) ve Frank (murray barlett) 3. bölümde rezil bir şekilde parlarken, Kathleen (Melanie Lynskey) 4. bölümde destansı bir giriş yaptı. Dikkatleri üzerine çekecek bir sonraki karakter, Kathleen liderliğindeki Kansas City’deki devrimci hareketten kaçan Henry. lamar johnson Henry’yi oynuyor ve onunla pek çok sahnesi olacak. Pedro Pascal Ve bella ramsey 5. bölümde

Peki, Lamar Johnson kimdir? İşte yeteneklilerin sırrı Bizden geriye kalanlar yıldız!

lamar johnson
Lamar Johnson “Sonumuz”da (Fotoğraf: HBO)

Lamar, ‘The Last Of Us’ta Henry’yi oynuyor.

Lamar’ın hit HBO dizisindeki oyuncu kadrosu Ağustos 2022’de açıklandı. Oyuncu, 4. bölümün en sonunda Henry olarak çıkış yaptı. Henry ve kardeşi Sam (Keivonn Montreal Woodard) Joel ve Ellie’yi Kansas City’de uyurken silahlarla şaşırtın. Video oyununda Joel ve Ellie, Henry ile Kansas City yerine Pittsburg’da karşılaşır.

Lamar Kanadalıdır.

Lamar Toronto’da doğdu. Onuncu sınıftan itibaren Wexford Collegiate Sanat Okulu’na gitti ve kısa sürede sanata aşık oldu.

Lamar bir dansçıdır.

Lamar lisede dans dersleri almaya başladı. Anlattığına göre bale, caz ve çağdaş dans öğrendi. Sivil Dergisi Blog. Lamar, blogunda 20024 filminin Hizmet Aldın ona dansçı olması için ilham verdi.

Lamar ayrıca blogunda “Akranlarımdan ve kiminle dans ettiğimden de ilham aldım” diye yazdı. “Bazen bodrumlarda olurduk ve tıpkı müzik ve serbest stil çalmayı severdik. Bu şekilde dans etmeye başladım ve sonunda kendi koreografimi yapmaya geçiş yaptım.

lamar johnson
Lamar Johnson (Fotoğraf: Lisa OConnor/AFF-USA.com / MEGA)

Lamar, “The Next Step” ile ün kazandı.

Lamar’ın oyunculuktaki büyük çıkışı Kanadalı genç drama şovundan geldi. Sonraki adım. Lamar’ın dans becerileri, bir dans stüdyosunun üyelerinin şampiyonluklar için eğitilmesiyle ilgili şovda rol almasına yardımcı oldu. Diğer fırsatları takip etmek için gösteriden ayrılmadan önce 100’den fazla bölüm boyunca West’i oynadı.

Lamar, “U Ver Nefret” te rol aldı.

Lamar, 2018 filminde Seven’ı canlandırdı. Verdiğin Nefret. Eleştirmenler tarafından büyük beğeni toplayan film, bir lise öğrencisinin polis kurşununa tanık olmasının ardından ortaya çıkan sonuçları araştırdı. Lamar, filmin çıktığı yıl Toronto Uluslararası Film Festivali’nin Yükselen Yıldızlarından biri seçildi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/who-is-lamar-johnson/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir