Sonraki Seviye Şefin Pyet DeSpain’i Mutfağında Neler Olduğunu Paylaşıyor


Seçtiklerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için Şef Pyet DeSpain ile röportaj yaptık. Gösterilen ürünlerden bazıları, onaylaması için ödeme yapılan bir markadan. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Kazanan Sonraki Seviye Şef için bir kupadan çok daha fazlası anlamına geliyordu Pyet İspanya.

Şef, geleneksel ve klasik eğitimli yemekleri takip etmek yerine, yerel kültürü ve yerli malzemeleri kitlelere tanıtmayı seçti. Spoiler uyarısı: Büyük kazanmasına yardımcı oldu.

“Aşçılar ve restoran sahiplerinden oluşan bir ailede büyüdüğüm için, cesur lezzetler yaratma sürecini gerçekten sevmeyi öğrendim, ancak Kızılderili ve Meksikalı Amerikalı kadın şeflerin vurgulandığını veya ödüllendirildiğini görmedim” dedi özel olarak E! Haberler. “Bu tutkuyu büyük bir platformda dünyayla paylaşabilme yeteneğine sahip olmak benim için bir hayalin gerçekleşmesiydi.”

kazandıktan sonra Gordon Ramsayşovu, Pyet ile ortak oldu HexClad tencere ve şimdi mutfağının olmazsa olmazlarından bazılarını E için paylaşıyor! Haber okuyucuları.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326736/next-level-chef-s-pyet-despain-shares-what-s-in-her-kitchen?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir