Son Güncellemeler – Hollywood Life


Nico Parker


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: HCA/JM HAEDRICH/SIPA/Shutterstock için Chelsea Lauren/Shutterstock

  • Ejderhanı Nasıl Eğitirsin DreamWorks’ten animasyonlu bir seridir.
  • Universal’den bir canlı aksiyon filmi 2025’te vizyona girecek.
  • Mason Thames ve Nico Parker kadroya alındı.

Canlı aksiyon biçiminde büyük ekrana daha dostane bir ateş püskürtme geliyor. Universal, DreamWorks Animation’ın canlı aksiyon uyarlamasını yapıyor. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Bu, 2025’te sinemalara giriyor. Yükselen iki genç aktörün başrolde olduğu yeni film, seriyi üç uzun metrajlı film, birkaç TV şovu ve daha fazlasında böylesine başarılı kılan insan-ejderha dinamiğini keşfedecek. hakkında bilmeniz gereken her şey burada Ejderhanı Nasıl Eğitirsin canlı aksiyon filmi.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin (Fotoğraf: DreamWorks SKG/Everett Koleksiyonu)

Yayın tarihi

Canlı aksiyon filmi 14 Mart 2025’te vizyona girecek. Her zaman değişikliğe tabi olan vizyon tarihi Şubat 2023’te onaylandı. Çekimlere 2023 yazında Los Angeles’ta başlanması planlanıyor. Son teslim tarihi. Universal ikinciyi de çıkarıyor Kötü 2025 filmi.

Kast ekibi

Döküm

Mason Thames
Mason Thames (Fotoğraf: Chelsea Lauren/HCA için Shutterstock)

Mason Thames15 ve Nico Parker18, canlı çekimde rol aldı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin. Mason, ejderha Dişsiz ile yakın bir bağ kurduğunda cesaretini bulan genç Viking çocuğu Hıçkıdık’ı oynuyor. Nico, başlangıçta ejderhaları küçümseyen, ancak Hıçkıdık’la bağ kurduğunda değişen Viking savaşçısı Astrid’i oynuyor. Mason ve Nico’nun oyuncu kadrosu ilan edildi 30 Mayıs 2023’te.

Mason ve Nico şu anda Hollywood’da yükselen yıldızlar. Mason çıkış yapan rolünü 2022 korku filminde oynadı siyah telefon yanında Ethan Hawke. Daha önce Apple TV+ dizisinde tekrar eden bir rolü vardı. Bütün insanlık için.

Nico Parker
Nico Parker (Fotoğraf: JM HAEDRICH/SIPA/Shutterstock)

Bu arada Nico, ilk filmini Tim Burtonadlı kullanıcının 2019 özelliği aptal. Konuk performansıyla övgü aldı. Pedro Pascal‘in HBO’daki ekran kızı Bizden geriye kalanlar. Nico aktrisin kızı Thandiwe Newton ve yönetmen/yapımcı Ol Parker.

Mürettebat

Dean DeBlois canlı aksiyon filmini yazıp yönetecek. Dean’in yönettiği Ejderhanı Nasıl Eğitirsin DreamWorks için animasyonlu üçleme. John Powellanimasyon filmlerinin müziklerini yapan , canlı aksiyon filmi için çalışmaya geri dönüyor. Filmin yapımcılığını Marc Platt Productions üstlenecek ve dağıtımını Universal Pictures yapacak.

bu Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Bayilik

bu Ejderhanı Nasıl Eğitirsin franchise aslında İngiliz yazarın bir dizi çocuk kitabına dayanıyor Cressida Cowell. Film serisi 2010’larla başladı Ejderhanı Nasıl Eğitirsinbunu 2014 ve 2019’da devam filmleri izledi. Animasyon üçlemesinin seslendirme kadrosu şunları içeriyordu: Jay Baruchel (Hıçkırık), Gerard Uşak (Stok), Craig Ferguson (Güveç), Amerika Ferrara (Astrid), Yunus Tepesi (Sümüklü), Christopher Mintz-Plasse (Balık bacakları) Kristen Wiig (fındık), David Tennant (Öfke), Cate Blanchett (Valka) ve Kit Harington (Eret). Üç film dünya çapında toplam 1,6 milyar doların üzerinde gelir elde etti ve hepsi En İyi Animasyon Filmi dalında Akademi Ödülü’ne aday gösterildi.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin (Fotoğraf: Paramount Pictures/Everett Koleksiyonu)

Üç uzun metrajlı filme ek olarak, animasyon serisinden beş kısa film de çekildi. DreamWorks ayrıca üç animasyon üretti. HTTYD TV şovları: DreamWorks Ejderhaları, DreamWorks Dragons: Kurtarma SürücüleriVe DreamWorks Dragons: Dokuz Diyar. Franchise ayrıca video oyunları, tema parkları ve bir arena şovu üretti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/how-to-train-your-dragon-live-action-movie-5109820/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir