Son David Banda ve Stella McCartney ile Madonna Partileri: Fotoğraflar – Hollywood Life


David Banda, Madonna


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

madonnaoğlu, David Banda, büyümüş! 16 yaşındaki pop efsanesi annesiyle Perşembe günü çift artı tasarımcı olarak resmedildi. Stella McCartney ve CAA yetenek ajanı Maha Dakhill Jackson akşam yemeği ve içecekler ile bir gece geçirdi. Pop ikonu, grubun Madonna bir kadeh şarabın tadını çıkarırken poz verdiği ve gülümsediği çok sayıda fotoğrafının yer aldığı gönderiye “En İyi Arkadaşlarımla Gece Dışarıda” başlığını attı.

Hatta daha sonra seride Liv tyler Aktris ve diğer iki arkadaşı şık bir siyah-beyaz fotoğraf için bir araya geldiğinde sürpriz bir görünüm sergiliyor.

Besties-night-out gönderisi, Madonna’nın başka bir seksi fotoğraf grubunu paylaşmasından birkaç gün sonra geldi. onun Instagramı 63 yaşındaki model, bol, yırtık kot pantolon, dalgalı bir büstiyer ve zamansız pembe bir ceket içeren retro esintili Burberry x Supreme görünümüyle her zamanki gibi şık görünüyordu.

“Material Girl” güzeli, kesinlikle “Like a Virgin” günlerini hatırlatan dekolteli, beyaz dantel büstiyer ile poz vermek için diz çökerken küstah bir surat ifadesi sergiledi. Seksi bir pozdan vazgeçmek için ellerini ceplerine sokarken, tonlarca sıkıntı içeren bol kot ile görünümünü tamamladı. Fotoğraf serisindeki bir başka çekimde Madonna, parçanın özel işlemesini göstermek için arkasını döndü. Açık sarı bukleleri parlayan tenine eşlik ederken, haçların yer aldığı sayısız elmas zincirle görünümünü süsledi.

Arkadaşlar ve moda merkezli gönderiler, Madonna’nın geçen Pazartesi paylaştığı viral sosyal medya videosu gibi, şarkıcının daha solo oturumlarından bazılarından biraz ayrıldı. TikTok’ta, “Vogue” şarkıcısı arka planda 1999 şarkısı “Frozen”ın remiksi çalarken çok dolgun bir surat ve oh-çok pürüzsüz bir cilt göstermek için kameraya doğru eğildi. Videoda hiçbir şey söylemedi ve her şeyi yoruma bıraktı ama hayranların kafası karıştı.

Bir hayran, “Bu beni gerçekten korkuttu, yalan söylemeyeceğim” yazdı. İşlenemeyecek Kadar Sıcak yıldız Harry Jowsey “Burada neler oluyor” yorumunu yaptı.

Diğer hayranlar, Madonna ile eski arasındaki benzerliği fark etti. 90 Günlük Nişanlısı yıldızlar Darcey ve Stacey Silva. “Bu Darcey mi yoksa Stacey mi?” diye sordu bir hayran. Bir diğeri, “Madonna, son TikTok’unda Darcey ve Stacey’nin üçlüsü gibi görünüyor” diyerek duyguyu tekrarladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/madonna-son-david-banda-stella-mccartney-photos/

Yorum yapın