Son & Daughter Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


SMG


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Daniel Deme/EPA/Shutterstock

Sarah Michelle Gellar45 ve kocası, Freddie Prinze Jr.46, iki çocuğu birlikte paylaşıyor: Charlotte Grace Prinze’nin fotoğrafı.13 ve Rocky James Prinze10. Dört kişilik aile de aynen öyle kalacak, çünkü Tüm Çocuklarım yıldız onaylandı ABD Haftalık o ve Freddie ailelerini genişletmeyi planlamadıklarını söyledi. Sarah, Charlotte ve Rocky’ye iki köpek yavrusu verdiğinde, çıkışa “İki kardeşlerini yeni aldılar, iyiler” dedi.

Sarah ve Freddie
Sarah Michelle Gellar ve Freddie Prinze Jr. 2002 yılında evlendiler ve iki çocukları oldu. (Daniel Deme/EPA/Shutterstock)

Muhteşem aktris en çok hit dizideki Buffy rolüyle tanınıyor. Vampir avcısı Buffy 1990’ların sonundan. Ayrıca 1999 kült klasiğinde rol aldı. Zalim niyetler yanında Reese Witherspoon. iki çocuk annesi ve O hepsi bu star, 2002’de evlendikten yedi yıl sonra, Sarah 32 yaşındayken en büyük çocukları Charlotte’u karşıladı. Sarah ve Freddie’nin ailesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

Sarah Michelle Gellar’ın Freddie Prinze Jr. ile Zaman Tüneli

Sarah ve Freddie 1997 yapımı korku filminin setinde tanışmışlardı. Geçen yaz Ne Yaptığını Biliyorum. Birbirlerine aşık olmaları ve 2002’de evlenmeleri sadece bir zaman meselesiydi. Ancak 1997’de tanışmalarına rağmen, ünlü çift 2000 yılına kadar resmi olarak çıkmaya başlamadı. Bugün. 2001’de nişanlandılar ve bir yıl sonra Meksika’da bir düğünle kutladılar. Ocak 2020’de Sarah açıkladı Instagram aracılığıyla o ve Freddie masalsı aşklarına nasıl başladılar. Görünüşe göre, arkadaşları Leslie’nin akşam yemeği için onlarla buluşması gerekiyordu ama uçuşunu kaçırdı. Bu, Sarah ve Freddie’nin yine de buluşmasına yol açtı ve gerisi Hollywood tarihi!

Sarah Michelle Gellar ve Freddie Prinze Jr., Çocukları Üzerine

Sarah ve Charlotte
Sarah Michelle Gellar ve kızı Charlotte, Eylül 2022’de. (Netflix’in izniyle)

Güçlü çift, çocuklarını halkın gözünden uzak tutsa da, yıllar boyunca sevimli çocukları hakkında açıkça konuştular. Eylül 2022’de Sarah ve ailesi, Franz adında bir kurtarma köpeği evlat edindi ve şunları söyledi: İNSANLAR köpeklerle çocuklara ebeveynlik yapmanın ne kadar farklı olduğu. “Çocuklarım her zaman çocuklarıma köpeklerimden daha katı olduğumu söyler” dedi. “Çocuklarım işleri batırdığında, sizi ilk cezalandıran benim ama köpekler, bazen bana onları cezalandırmamı hatırlatmanız gerekir.” Freddie ayrıca 2021’de yaptığı bir röportajda Prinze hane halkının katı olduğunu da ortaya koydu. ABD Haftalık. “Cehennem kadar katıyız” dedi. “Bak, boğmaca çocuklara inanmıyorum. Benimkini hiç boğmadım. Annem beni boğdu. Önleyici boğmaca gibiydiler, bu yüzden nasıl katı olacağımı biliyorum.” Ayrıca kendisi ve Sarah’nın hem Charlotte hem de Rocky için “100 kural” koyduğunu açıkladı.

Sarah Michelle Gellar’ın Çocukları

Charlotte Grace Prinze’nin fotoğrafı.

Charlotte, 19 Eylül 2009’da Sarah ve Freddie’de doğdu. Freddie ve Sarah’nın birlikte ilk çocukları olduğu için doğumu anıtsaldı. Charlotte da onların tek kızı! Mini-me, annesinin sosyal medyasında çok sık görünmüyor, ancak Sarah, özel günler için sevimli kızıyla arada sırada çekilen fotoğrafı paylaşıyor. 19 Eylül 2021’de sevgi dolu anne, Charlotte’a mutlu bir doğum günü dilemek için Instagram’a gitti. O fotoğrafa başlık attı, “Kızın büyüyüp en iyi arkadaşın olan küçük bir kız olduğunu söylüyorlar. Bugün en iyi arkadaşlarımın 12. günü!! 12 yıl önce bugün, en büyük hayatım gerçekten başladı.”

Kendisi ünlü bir aktris olmasına rağmen, Sarah şunları söyledi: İNSANLAR çocuklarını oyunculuk yapmaya zorlamadığını. Aralık 2020’de, “Farklı çünkü halkın gözü önünde olan birinin çocuğu değildim ve bu yüzden maalesef kuralların farklı olduğunu düşünüyorum” dedi. ‘ … Ne yapmak istediklerine kendileri karar verebilirler. Onları asla zorlamayacağım. Ancak bu arada okula devam etmek zorundalar. Çocuklarımın zaten çok fazla sahne korkusu var.”

Rocky James Prinze

Charlotte doğduktan sadece üç yıl sonra, Rocky resme girdi. Ailenin tek oğlu 20 Eylül 2012’de 16:13’te doğdu. Rocky hakkında pek bir şey bilinmese de sevgi dolu ebeveynleri bazen onun ablasıyla birlikte çekilmiş fotoğraflarını sosyal medyada paylaşıyor. Sarah, 2021’deki Anneler Günü için Charlotte’un erkek kardeşini başından öperken çekilmiş tatlı bir siyah beyaz nostaljik fotoğrafını paylaştı. O yazıya başlık attı“Beni anne yapan ve sonsuza kadar bana anne diyecek olan iki kişiye. Seninle olmadığım bu ilk Anneler Günü’nde kalbimin bir parçası acı içinde ama daha büyük bir yanı sevgi ve minnetle dolup taşıyor. Seni tanımak ve sevmek için daha iyi bir insanım. Neyse ki benim için her gün seninle Anneler Günü. ”

Aile Gezileri

Bahsettiğimiz gibi, Prinze ailesi, çocuklarının hayatları konusunda oldukça özeldir. Ancak Freddie ve Sarah, aile tatillerinden fotoğrafları çevrimiçi paylaşmayı hala seviyorlar! Ünlü aile Ocak 2022’de Hawaii’ye giderek tatilden bir dizi fotoğraf paylaştı. Sarah yazıya başlık attı“Tatil fotoğrafı dökümü (aynı zamanda evde oturup covid kapmamaya çalışarak resimlere özlemle bakmam olarak da bilinir).”

19 Eylül 2022’de Sarah, her iki çocuğunun da doğum gününü kutlamak için Instagram’a gitti. “@realfreddieprinze ve ben iki inanılmaz çocuk yaptık. Ama dünyaya üç yıl bir gün arayla geldiler. Bugün kızımız ergen oluyor ve yarın oğlumuz çift hanelere ulaşıyor. Bu birkaç gün her zaman çılgınlık – bu yüzden eğlenmek için çevrimdışı olacağım (kime şaka yapıyorum – hepsini yönetmek için) ve haftanın ilerleyen saatlerinde özetleyeceğim. ”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/sarah-michelle-gellar-kids-4849206/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir