Son Dakikada Görünmeyecek 21 Anneler Günü Hediyesi


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Bilmiyorsanız, Anneler Günü Pazar. Biliyoruz, bize de sıçradı! Bu yıl her yerde anneleri kutlayan tatil aklından çıktıysa, sorun değil! Ya da belki de anne figürünü hayatınıza ne getireceğinize karar vermeye çalışan on sekmeniz var. Hediye yolculuğunuzun neresinde olursanız olun, yardım etmek için buradayız!

Neyse ki, hediye Kartları bir şeydir ve onları dijital olarak annenize gönderebilirsiniz. Ama annenin fiziksel olarak açabileceği bir şey arıyorsanız, annenizin seveceği ve takdir edeceği bazı düşünceli hediyeler topladık. Ayrıca, perakendeciler Sefora, Nordstrom ve ulta hediyelerinizi çevrimiçi sipariş etmenize ve yakındaki bir mağazadan almanıza olanak tanır. Ve kutuyu veya çantayı sakladığınız sürece, annenin hediyesini seçtiğinden haberi olmayacak!

Anneler Günü’nde annenizi çok mutlu edecek tüm son dakika hediyeleri için aşağı kaydırın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1266292/15-mother-s-day-gifts-that-won-t-look-last-minute?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın