“Şok ve Üzgün” Maury Povich, Jerry Springer’ı Anıyor


Maury Povich ölümünün yasını tutuyor Jerry Springer.

öğrendikten sonra Jerry Springer Gösterisi ev sahibinin ölümü, Maury şap başsağlığı diledi.

E’ye yaptığı açıklamada, “Jerry’nin vefatından dolayı şok oldum ve üzüldüm” dedi! TV sunucusu arkadaşı hakkında haberler. “O sadece bir meslektaş değil, aynı zamanda bir arkadaştı. Aynı şirkette onlarca yıl çalıştık. Neşeli, zeki ve kendine göre eşsiz bir şovmendi. Onu özleyeceğim.”

Haraç ödeyen tek kişi Povich değildi. Springer’in ölümünün ardından, stüdyosunun dışındaki bir tabelada, “Kendinize ve birbirinize iyi bakın” sözlerinden biri yer alıyordu.

27 Nisan’da Springer, kısa bir hastalığın ardından Chicago banliyösündeki evinde huzur içinde öldü, ailesi E’ye doğruladı! Haberler. 79 yaşındaydı.

Arkadaş ve aile sözcüsü, “Jerry’nin insanlarla bağlantı kurma yeteneği, ister siyaset, ister yayın, ister sokakta fotoğraf veya kelime isteyen insanlarla şaka olsun, denediği her şeydeki başarısının merkezinde yer aldı.” Jen Galvin bir açıklamada söyledi. “Onun yeri doldurulamaz ve kaybı çok acı veriyor ama zekası, kalbi ve mizahıyla ilgili anılar yaşayacak.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372675/%22shocked-and-saddened%22-maury-povich-pays-tribute-to-jerry-springer-after-his-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir