‘Şöhret Talebi’ Kazananı Loreal Palmer, 100 Bin Dolar ve Daha Fazlası İçin Yaptığı Planlarda – Hollywood Life


Loreal Palmer


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Hepsi bire düştü! Haftalarca süren ipuçları ve destansı mücadelelerden sonra, LC ve Logan içinde karşı karşıya Şöhret İddiası final. LC, son tahminci olmayı seçti ve Logan’ın onunla ilgili olduğunu doğru bir şekilde tahmin etti. Jason Aldean. LC kazanan seçildikten sonra kimliğini açıkladı: Loreal Chanel Palmer’ın fotoğrafı., Keke Palmer’ın abla.

HollywoodYaşam Loreal ile oyunun kurallarını değiştiren bu son tahmin ve daha fazlası hakkında ÖZEL konuştu. “Dürüst olmak gerekirse, sadece %90 ila 95 oranında emindim. [about Logan’s identity]. Ben gibiydim, sadece bu olasılıklarla devam etmeliyim, ”diye itiraf etti.

Şöhret İddiası
Lark, Pepper, LC ve Logan ‘Claim To Fame’de. (ABC)

Loreal, önce Logan’ın ünlü akrabasını denemesi ve tahmin etmesi gerektiğini biliyordu çünkü şansı olsaydı Logan’ın akrabasını doğru tahmin edeceğinden “kesinlikle” emindi. Loreal, “Aslında bir Keke hayranı” dedi. “Evin başka bir odasında olduğum zamanlar oldu ve Louise ile onun bir film hakkında konuştuğunu duydum. [Keke] yaptı Neşeli ses. Onlar da ‘Joyful Noise’daki Keke Palmer’ı seviyorum’ gibi olurlardı. Ben de “Neden bundan bahsediyorsunuz?” gibi olurdum.

100.000$’lık ödülün Loreal’in hayatını etkileyeceğinden şüphe yok. Zaten nakit parayla bir hayalini gerçekleştirme planları olduğunu açıkladı. “Aslında her zaman aklımın bir köşesinde kendi prodüksiyon şirketimi kurma planı vardı. Korku filmleri yapmak istiyorum” dedi Loreal HollywoodYaşam. “Her zaman uzun bir rüya gibiydi, ama şimdi, hey, belki şimdi bunun sürecini başlatabilirim. Aslında çok heyecanlıyım. Bunu araştırıyorum ve yakında kısa bir bölüm ya da başka bir şey yayınlayabilirim. O yüzden takipte kalın.”

Loreal, konu söz konusu olduğunda Keke’nin her zaman en büyük hayranı olduğunu da kaydetti. Şöhret İddiası. Loreal, “Muhtemelen tüm ailemizde kazanabileceğimi düşünen tek kişi oydu” dedi. “Birkaç hafta önce hepsinin bahis oynadığını öğrendim, sence hangi yerden çıkacak?”

Gösterinin bitmesine rağmen, Loreal oyuncu arkadaşlarıyla hala arkadaş. Loreal, “Aslında hala hepsiyle konuşuyorum,” diye itiraf etti. “İnsanlar bana hep bunu soruyor. Hatta Maxwell, Ben de hala Maxwell ile konuşuyorum. Grup sohbetimiz var. Bu muhtemelen gösteriden gelen en iyi şeylerden biriydi. 11 yeni arkadaşım var.”

Sezon boyunca Loreal, zirveye çıkmak için akıllı ve stratejik bir oyun oynadı. Şovun 2. sezon için yenilenmesi durumunda oyunculara gelecekteki tavsiyelerini açıkladı.

Loreal Palmer
Loreal Palmer, Keke Palmer’ın ablasıdır. (ABC)

Loreal, “Şimdi geriye dönüp baktığımda, hepimizin pek iyi yapmadığı bir şey var ve gelecekteki ev arkadaşlarını bunu yapmaya teşvik edeceğim, bilgileri kendinize saklamanız,” dedi. “Bir şey duyardık ve hemen ‘Gidip bu kişiye söylemeliyim’ derdik. Hayır, kendine sakla. Ayrıca, biraz yanlış bilgi vermekten korkmayın. Sadece yanlış bilgilerinizi takip ettiğinizden emin olun.”

olmak için yarışan konakta geçirdiği süre boyunca Şöhret İddiası Kazanan Loreal, “özellikle etrafta koşuşturup yıldızları bulmamız gereken mücadelede, kendime verdiğimden çok daha fazlasını yapabileceğini öğrendi. Ben hızlı bir insan değilim. Beni gerçek hayatta tanıyan herkes bilir ki hiçbir yere kaçmıyorum. Ama bunu dört dakikada yaptım. Bu oldukça harika. Kendinizi itibarsızlaştırmayın. Göreyim seni. Yeni şeyler denemek.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/06/claim-to-fame-winner-loreal-palmer-lc-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir