Soğuk Adalet Fragmanı Daha Korkunç Çözülmemiş Cinayetleri Sergiliyor


Soğuk vakalar oyuncu kadrosuyla eşleşmiyor soğuk adalet.

Savcı Kelly Siegler geri döndü ve E’deki daha fazla faili meçhul cinayetin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya hazır! News’in, 25 Şubat’ta prömiyer yapan Oxygen serisinin yedinci sezonuna özel ilk bakışı.

Kelly karavanda, “Tek yapmaya çalıştığımız bu ailelere biraz yardım, biraz cevap, biraz adalet vermek,” diyor, “davalarını çözmek için elimizden gelen her şeyi yapacağımızı bilmelerini sağlamak. “

Ve savcı, dedektiflerden oluşan ekibiyle tam da bunu yapacaktır. Steve Spingola, Tonya Binici ve Abbey Abbondandolo Manastırı– onun yanında. Kelly, “Buradaki bir numaralı hedef bu,” diye devam ediyor. “Ve ne zaman bir kasabadan ayrılsak, umarım bu hedefe ulaşmışızdır.”

Yeni sezon, Kelly ve Steve’in bölgenin en büyük çözülmemiş vakalarından birini araştırmak için Doğu Teksas’a gitmesiyle başlıyor: 1992’de arabasında yanmış kalıntıları bulunan bir genç. tüm kariyerinin peşinde.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362185/lessigreatercold-justicelessigreater-is-back-to-tackle-more-horrific-unsolved-murders-in-new-trailer?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir