Soğuk Adalet, Çözülmemiş Natasha Atchley Cinayetini Araştırıyor


San Jacinto İlçe Bölge Savcısı, “Burası, buradan çok da farklı olmayan, tekerlek izleriyle dolu toprak bir patikaydı.” Todd Dillon günümüzde olay yerini incelerken diyor. “Önceki gece yağmur yağmıştı. Arabanın bulunduğu gece yağmur yağdı. Yan tarafta bir demet sago hurması ve bunun gibi şeyler görüyorsunuz. Bu, çok fazla su tutulduğu anlamına geliyor.”

Siegler, Atchley’nin arabasını çevreleyen deliğin o sırada ne kadar derin olabileceğini anlamaya çalıştığında, San Jacinto Bölge Savcısı Yardımcısı Robert Freyer “kolayca bir ayak” olabileceğini söylüyor.

“O kadar derin mi?!” Siegler şok içinde yanıt verir. “Hepinizin üç inç diyeceğinizi sanmıştım. Kahretsin!”

Siegler ve soruşturma ekibinin birçok üyesi, hepsinin Atchley ile aynı Camaro’yu kullandıklarını fark ettiklerinde, akıllarına bir gerçek gelir.

“Bu arabaları ne zaman kullandığınızı ve kaldırıma çok yakın park ettiğinizi hatırlıyor musunuz?” Siegler soruyor. “Kapıyı açamadın. Açmazdı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366032/lessigreatercold-justicelessigreater-sneak-peek:-investigators-attempt-to-solve-the-1992-murder-of-natasha-atchley?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir