Sofia Wellesley Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Sofia Wellesley Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Görsel Kredisi: Richard Young/Shutterstock

  • James Blunt, çok sayıda hayranı olan bir İngiliz şarkıcı ve söz yazarıdır.
  • 2004 yılında hit şarkısı ‘You’re Beautiful’ ile anında dünya çapında ün kazandı.
  • James, 2014 yılında sosyetik İngiliz Sofia Wellesley ile evlendi.
  • Şu anda 21 Mayıs’taki ‘American Idol’ finalinde performans sergilemek için hazırlanıyor.

James Blunt Back to Bedlam albümü raflarda yerini aldığında bir anda sansasyon yarattı. 2004. Büyük hiti “You’re Beautiful” ile, tüylü saçlı eski İngiliz askeri, Birleşik Krallık’ta, ABD’de ve şarkının yaydığı saf ve ciddi romantizmin hasretini çekmenin ötesinde lejyonlarca kadına sahipti. Bunu, göz yaşartıcı “Goodbye My Lover” ve akılda kalıcı “Same Mistake” de dahil olmak üzere eşit derecede romantik şarkılar izledi ve hit yapımcının yıldızı hızla yükseldi.

O “kız” incitmedi Mischa Barton rüya gibi “Goodbye My Lover” videosunda gerçeküstü bir rol aldı ve çok geçmeden süper modelle çıktığı haberi çıktı. Petra Nemcova. Ünlü olarak 2005 ve 2007 arasında çıktılar.

Yedi yıl sonra evlendi Sofya Wellesley, asil bir soydan gelen bir kadın ve o zamandan beri çocukları memnuniyetle karşıladılar ve özel bir varoluşa çekildiler. “Şu anda Sofia ile çok mutlu olduğumu söyleyeceğim. Müzikle uğraşan biriyle başa çıkabilmek için güçlü bir insan gerekir,” dedi James. bu Günlük posta 2013 yılında.

İşte James ve Sofia’nın evliliği hakkında bilinmesi gereken her şey.

Sofya’nın kraliyet geçmişi nedir?

Sofia Wellesley ve James Blunt
Richard Young/Shutterstock

Güzel Sofia, James’i basit bir şöhretten üst düzey bir statüye fırlattı. kızı olduğu içindir Lord John Henry Wellesley Ve Leydi Corinne Vaes, ve merhumun torunu Valerian Wellesley, 8. Wellington Dükü. Elbette ağız dolusu ve bunun bir nedeni var – Sofya’nın aile unvanları, İngiliz aristokrasisiyle omuz omuza olmak anlamına geliyordu. Prens Harry Ve Meghan Markle. Aslında çift, Harry ve Meghan’ın 2018’deki büyük kraliyet düğününe imrenilen bir davet attı.

Ne zaman evlendiler?

James ve Sofia, 2013 yılının Aralık ayında nişanlandılar. Bize Haftalık5 Eylül 2014’te Londra’da özel bir törenle evlendiler, ardından 19 Eylül’de Mayorka’da yakın aile ve arkadaşlarla cömert ama samimi bir kutlama yaptı.

Buna göre E! Haberler, düğün, Sofia’nın annesine ait mülkün sahibi olduğu Marsana malikanesinde gerçekleşti. Gelin, çarpıcı, uzun kollu dantel bir elbise giymişti ve üstü açık, üstü açık bronz bir VW üstü açık arabada birlikte alandan mutlu bir şekilde ayrılırken fotoğraflandılar.

Sofia oldukça başarılı.

James’in kemerinin altında bir hit kadrosu varken, Sofia evliliğe birçok başarısını getirdi. Son derece prestijli Edinburgh Üniversitesi’nde hukuk fakültesini bitirdi — Pippa Middletonmezun olduğu okul. Londra’da bir hukuk firmasında hukuk danışmanı olarak çalıştı.

James ile 2 Çocuğu Ağırladı

James Blunt ve Sofia Wellesley
James ve Sofia, 20 Mayıs 2019’da Londra’daki ‘Rocketman’ galasına katılıyor. (Richard Young/Shutterstock)

Sofia ve James’in iki çocuğu var – ikisi de erkek ve en büyüğünün çok ünlü vaftiz babası var. Ed Sheeran onun vaftiz babası, merhum Carrie Fisher vaftiz annesiydi. Ünlü çiftlerin oğulları hakkında çok az şey biliniyor, ancak ender bir röportajda hit yapımcı bir baba olarak hayatından bahsetti.

2020 röportajında ​​”Özel hayatımı gizli tutuyorum ve yine de bu son derece kişisel şarkıları yazıyorum” dedi ve “Monsters” adlı şarkısının birini yatağa atmakla ilgili olduğunu açıkladı. “Birini yatağa yatırmakla ilgili,” dedi. “Bir zamanlar babam beni yatırırdı, bana bir masal okurdu. Ve şimdi onu yatırma sırası bende ve bunu sadece kendi çocuklarımı yatırma şeklim sayesinde anlıyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/james-blunt-wife-5103710/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir