Sofia Vergara, ‘Modern Aile’ Kocası Ed O’Neil’i Pal’in Düğününde Sarıldı – Hollywood Life


Sofia Vergara, Ed O'Neil


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ron Tom / ©ABC / Everett Koleksiyonu

Aile birleşimi! Sofya Vergara 11 sezon geçirdi Modern aile, ve temelde rol arkadaşlarını en yakın arkadaşlarından bazıları olarak sayıyor. Böylece Amerika’nın yeteneği var yargıç ona koştuğunda heyecanlandı Modern aile son bir düğünde kankalar.

Sanki tüm yıldızlar ABC hit bir davet aldı. Sofia, “Sizi seviyorum çocuklar!!!” yazarak çekirdek kadronun harika bir grup fotoğrafını paylaştı. Orada bulunan herkesi etiketledi, seslendi Eric Stonestreet, Sarah Hyland, televizyon kocası Ed O’Neill, Ty Burrell, ve Jesse Tyler Ferguson.

Kolombiyalı güzel, leopar desenli elbisesini sallarken kollarını yardımcı yıldızlarına dolayarak ilgi odağı oldu. Onun yanında açık mavi danteller içinde parıldayan bir Sarah Hyland ve bol bir takım elbise içinde rahat görünen Ed vardı.

Başka bir fotoğraf, Ty, Eric ve Jesse’yi olabildiğince zarif gösteriyordu. Eric, çenesinde biraz kirli sakal olan gri bir ceket giyerken, Jesse desenli bir gömlek ve lacivert ceketle gitti. Ty gözlüklü, bıyıklı ve ten rengi bir takım elbiseyle ultra retro görünüyordu.

Fotoğraf setinin sonunda işler biraz baharatlı gibi görünüyordu. Sofia, Eric ve Jesse’nin küçük ekranda yaptıkları gibi öpüşmelerini gizlice çekti.

Sofia Vergara, Ed O'Neil
‘Modern Aile’ 11 sezonun ardından 2020’de tamamlandı. (Ron Tom / ©ABC / Everett Koleksiyonu)

Bu, son zamanlardaki tek oyuncu birleşimi değildi. Sofia ve çetesi Sarah’nın düğünü için oradaydı. Wells Adams Ağustos 2022’de. Ariel Winter, Nolan Gould, ve Julie Bowen da katıldı.

Sofya anlattı Bu gece eğlence biraz kutlama hakkında, “Harika zaman geçirdik. Bir nevi gibiydi Modern aile pandemi başladığından beri birbirimizi görmediğimiz için yeniden bir araya geldik ve Modern Family’nin son bölümünü bitirdik. Yani harikaydı!”

Modern aile 11 sezon ve 250 bölümün ardından Nisan 2020’de sona erdi. Yayınlandığı süre boyunca, gösteri 22 Emmy kazandı ve milyonlarca kişi tarafından sevildi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/sofia-vergara-ed-oneil-modern-family-wedding-reunion-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir