Snoop Dogg, Ölümcül Vuruştan Sonra 2Pac Gördüğünde Bayıldığını Hatırlıyor


Snoop Dogg merhum arkadaşının yürek burkan bir son hatırasını paylaştı Tupac Shakur.

bir bölümünde Jake Paul‘in podcast’i dürtüsel2Pac’in 51. doğum gününden haftalar önce, 24 Mayıs’ta yayınlanan Snoop, 1996 yılında Death Row Records’un kurucusuyla birlikte binerken Las Vegas’ta bir arabada vurulduktan sonra rapçi arkadaşını bir hastanede bilinçsiz gördüğünü hatırladı. Marion “Şövalye” Şövalye, olayda da yaralandı. 25 yaşındaki Tupac, birkaç gün yaşam desteği aldıktan sonra birden fazla kurşun yarası almış. Saldırganın kimliği hiçbir zaman belirlenemedi.

“Biz sadece Suge ile konuşuyoruz ve başını sıvazlamış ve bize olanları anlatıyor, bilirsiniz, ‘Pac iyi olacak. Başaracak. Daha önce dokuz kez vuruldu. İyileşecek’ ” 50 yaşındaki Snoop, podcast’te söyledi. “Yani, hastaneye gidip her şeyin yolunda olmadığını görene kadar her şeyin düzeleceğini hissediyoruz. Tüpler taktırdı. İçeri girdiğimde, orada olmadığını bile hissettim ve Ben bayılmışım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332742/snoop-dogg-recalls-fainting-upon-seeing-tupac-shakur-after-fatal-las-vegas-shooting?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel