Snooki’nin Alter Ego’su ‘Dren’ Nikki’nin 30. Yılına Geliyor – Hollywood Life


Dren geri döndü! Nicole ‘Snooki’ Polizzi’nin sarhoş alter ego bir süredir uzak tutuluyor, ancak dizinin 8 Eylül bölümünün ön izlemesi yapıldı. Jersey Sahili tekrar harekete geçtiğini ortaya koyuyor. Klipte çete kutlamaya hazırlanıyor Pauly D’ler kız arkadaşı, Nikki Hall’ın, 30. doğum günü partisi. Pauly, “30. doğum günü büyük bir olay,” diye fışkırdı. “Gerçekten büyük bir dönüm noktası, bu yüzden mükemmel olsalar iyi olur.”

Çok fazla içki içtikten sonra bir sonraki sahneye tökezleyen Cue Dren. Deena Cortese Snooki’yi akşam yemeği için daha gösterişli bir kıyafet giymeye zorlamaya çalışır, ancak ‘Dren’ onun giydiği şeyi giymesi konusunda ısrar eder. Klip daha sonra Snooki’nin bir itirafta bulunduğu ve hatta odasından kilitlendiği sahnelerin bir montajını gösteriyor.

snooki
Snooki, ‘Jersey Shore’ın 8 Eylül’deki bölümünde. (MTV)

Sonunda, oda arkadaşlarıyla sohbet etmekten çok abur cubur yemeye odaklandığı grup süitine girer. Snooki bir içki daha doldururken masaya ve yere dökülmeye başlar. “Yere likör döküyorsun!” Nikki, Pauly’nin eklediği uyarıda, “Bebeğim, Dren ile daha tanıştın mı?”

snooki
Snooki, ‘Jersey Shore’da bir günah çıkarma filmi çeker. (MTV)

Bu noktada oda arkadaşları, Dren’in tam güçle geldiğini fark eder. “Nicole binayı terk etti ve Dren içeri girdi,” diye gülüyor Pauly. “Dren bu partiye davet edilmedi. Dren’le göz teması kuramazsın, yoksa kafan karışır.” Bu arada Deena, “Dren kesinlikle çıkacak, orası kesin. Bunu yaptım çünkü Nikki’nin özel bir doğum günü olmasını istedim ve umarım Dren uslu durur.”

Klip, Nicole’ün gruba ona “karmaşa” olduğu için bakmamalarını söylemesiyle sona erer. Bu noktada, parti henüz resmi olarak başlamadı, bu yüzden bölüm yayınlandığında Dren için her şeyin nasıl olacağını bekleyip görmemiz gerekecek. Jersey Sahili: Aile Tatili Perşembe günleri saat 20:00’de MTV’de.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/08/jersey-shore-snooki-alter-ego-dren-preview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir