Snooki Vücut Şekillendiricilere Sesleniyor ve TikTok’ta Kilo Mücadelesi Verdiğini Kabul Ediyor – Hollywood Life


Snooki


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

uğraşma Snooki. bu Jersey Sahili 35 yaşındaki yıldız, vücut şekillendiricilere seslendi ve 19 Temmuz’da kilo mücadeleleri ile uğraştığını itiraf etti. TikTok bu viral oldu. “Bunun birçok insan için bir sorun olduğunu biliyorum. Erkekler, kadınlar – bu bir sorun. Ve buna ağırlık denir,” Snooki videoyu başlattı. “Hayatım boyunca kilomla mücadele ettim. Lise, harika değil. Yemek yemiyordu. zayıf. Enerjim yoktu. Korkunç olmaya başladı. Bu yüzden lise benim için kilolu bir yer değildi.

@snooki

BİLMİYORSUNUZ.

♬ orijinal ses – Snooki

Snooki, katıldığı sıralarda bunu açıkladı Jersey Sahili 21 yaşında “eğlenmeye” ve kilosu hakkında endişelenmeyi bırakmaya karar verdi. MTV yıldızı daha sonra dikkatini insanların ağırlığına saldıran trollere yöneltti. “Sen kimsin ki insanlara ‘domuz’, ‘şişman’ ve ‘iğrenç’ diyorsun ve [say]’Vücudun berbat görünüyor,’ diye sordu Snooki.

“Pek çok insanın fikri olduğundan eminim – herkesin herkes hakkında bir fikri vardır – o şeyleri düşünüyorsanız, insanların görünüşlerini, vücutlarını yargılamak mı istiyorsunuz?” üç çocuk annesi ekledi. “Bunu kafanızın rahatlığı içinde yapın ya da birini arar gibi yapın. Birinin kilosu hakkında dedikodu yapmak için orospu arkadaşınızı arayın. Ama internette yorum yapmayın.”

Snooki
Snooki (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Snooki ayrıca, ağırlıkla ilgili acımasız yorumların, mücadele eden insanları olumsuz etkileyebileceği konusunda uyardı. “Bu video dışarıdaki herkes içindir, insanların kiloları hakkında yorum yapmayı bırakın. Önemli değil, dedi. “Yeter ki iyi bir insansın ve kendi vücudunda iyi hissediyorsun. İnsanların bedenleri hakkında yorum yapmaktan vazgeçin. Hoş değil.”

Bu hikayenin yayınlandığı tarihte, Snooki’nin videosu 2 milyondan fazla görüntülendi ve 330.000 beğeni aldı. Hayranları lafını alkışladı yorumlar bölümünde vücut traşlayıcılarına karşı. Bir hayran, “Bunu gönderdiğiniz için TEŞEKKÜRLER,” dedi. Bir başkası, “Evet kraliçe!!!! Ağırlığımız, bizimle ilgili en az ilginç olan şey!” Söylediğimiz gibi – Snooki ile uğraşmayın!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/snooki-body-shamers-defends-weight-struggles-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir