Snooki Kocasıyla Konuşuyor & Neden ‘Jersey Shore’da Değil – Hollywood Life


Nicole “Snooki” Polizzi açık bir kitaptır Jersey Sahiliama onunla olan ilişkisine gelince Jionni LaValle, olayları kameradan uzak tutmayı tercih ediyor. Snooki, “Kocam televizyona çıkmaktan nefret ediyor” dedi. HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK, Reality TV Collector’s Cheddition kutuları için Cheez-It ile ortaklığını tanıtırken. “Yani ben, tamam, görüyorum. Buna saygı duyarım. Hayatımın bu yönünün gösterilmemesinin güzel olduğunu düşünüyorum. Özel ve sadece biz varız. Eve geldiğimde sadece biz varmışız gibi hissediyorum ve pek çok insan izliyormuş gibi hissetmiyorum. Bu, eşinin yanında olan herkesten farklı, ki bu güzel ama bizim için işe yarayan şeyin bu olduğunu düşünüyorum.”

Arada bir, Snooki’nin üç çocuğu — Lorenzo10, Giovanna8 ve Angelo, 3 — kamerada görünecek, ancak çok az ve çok uzak bir neden var. Snooki, “Çocuklarımın kameralara alışmasını istemiyorum,” diye itiraf etti. “Benim sahip olduğum en normal hayata sahip olmak için büyümelerini istiyorum. Bu yüzden burada ve orada çocuklara izin vereceğim, ama tam zamanlı değil.”

snooki jionni lavalle
Snooki ve Jionni kırmızı halıda. (Scott Gries/Invision/AP/Shutterstock)

Ancak realite televizyonunda yaklaşık 15 yıl geçirdikten sonra, anne olarak rolünün kameraların gerçekten yakaladığını hissetmediği tek şey olduğunu söyledi. “Çocuklarımı filme çekmek çok zor çünkü spor ve okullarla çok meşguller ve bazen yapmak istemiyorlar, bu yüzden onları zorlamayacağım” dedi. “Ama gerçekten daha çok anne tarafımı göstermeye çalışıyorum. Evimin kaosu gibi! Sadece tatile gidip içki içmiyorum. Aslında evde çalışan bir anneyim ve onu öldürüyorum. Bundan daha fazlasını göstermek isterdim. Üç çocuğu da aynı anda eve götürmem gerekiyor ve onların anneleriyle “çalışmak” istemelerini istiyorum.

Snooki, 30 yıllık realite televizyonunun onuruna Cheez-It ile birlikte çalıştı. Marka, biri Snooki’nin yüzü ve diğeri RuPaul’un – ortaklığın şerefine. 19 Eylül Pazartesi günü saat 12:00 ET’deki resmi düşüş öncesinde CheezItHQ.com’da ön satış için sınırlı sayıda kutu mevcuttur. 23 Eylül’e kadar her gün sınırlı sayıda kutu da satışa sunulacak.

“Bana sordular ve çok onur duydum,” diye fışkırdı Snooki. “Cheez-Konu anne olmak olduğunda benim en sevdiğim atıştırmalıktır ve çocuklarım için en sevdikleri atıştırmalıktır. Her zaman kilerdedir. Bu yüzden onlara kutunun üzerinde yüzümü gösterdiğimde ‘Anne, çok havalısın’ dediler. Onu alıp tüm arkadaşlarına göstermek istediler. Bu yüzden kutuda olmaktan onur duyuyorum, aynı zamanda sadece gerçeği kutlamak için. Açıkçası gerçeklik benim hayatım, bu yüzden harika.”

snooki cheez-it
Cheez-It kutusunda Snooki. (Nezaket: Cheez-It)

Snooki ile yaptığımız röportajın daha fazlasını aşağıda veya yukarıdaki videoda görün!

Birkaç sezon önce kısa bir süreliğine ‘Jersey Shore’dan ayrıldıktan sonra sizi geri getiren ne oldu? Sadece benim hayatımmış gibi hissediyorum. Bu benim işim ve birlikte yaptığım insanlar tam anlamıyla ailem. Bu yüzden biraz ayrılmaya karar verdiğimde, o anda, ‘Buna ihtiyacım var, zihinsel bir molaya ihtiyacım var’ dedim. Çocuklarla evde olmak ve hiçbir şey için endişelenmemek istiyorum.’ Ama sonra birkaç ay geçti ve herkesin çekim yaptığını biliyordum ve ‘Hm…doğru şeyi mi yaptım?’ dedim. Bu yüzden ona güzel bir sezon verdim ve ‘Tamam, geri dönme zamanı’ dedim. Genel olarak, bu benim hayatım, herkes benim ailem ve uzak durmak çok zor.

Sizce hayranlar bunca yıldan sonra neden ‘Jersey Shore’a bu kadar yatırım yaptı? Biz çılgınız. İşlevsiziz ve bize ne olacağını asla bilemezsiniz. Ve asla bilemeyiz! Bu tatillere gidiyoruz ve güzel, sorunsuz bir tatil olacağını düşünüyoruz ve sonra birbirimizi öldürüyoruz ve sonra iyiyiz, içiyoruz ve parti yapıyoruz. Bizden ne beklediğini asla bilemezsin. Birbirimizle takılırken böyle hissediyoruz. Beklenmedik gibi hissediyorum… herkes hala bunu takdir ediyor. Ama aynı zamanda nasıl hissettiğimizi söylediğimiz, hiçbir şeyi şekerle kaplamadığımız anlamında hala gerçekmişiz gibi hissediyorum. Pek çok realite şovu artık böyle değil. Hala mümkün olduğunca gerçek tutmaya çalışıyoruz ve hayranların bunu takdir ettiğini hissediyorum.

Çocuklarınız ne yaptığınızı tam olarak anlıyor mu? Lorenzo ve Giovanna tüm YouTube videolarımı ve buna benzer şeyleri gördü. Ama yine de 18 yaşına gelene kadar aktris olduğum ve annenin sizden önce deli olduğunu anlayana kadar devam edeceğim! Ben sadece bu hikayeye bağlı kalacağım. Ama televizyona çıktığımı kesinlikle biliyorlar ve ayrılmamdan nefret ediyorlar. Ben iyiyim…yeni Chromebook’unuzu beğendiniz, değil mi? Annem çalışmak zorunda! Bunu senin için yapıyorum! Böylece anlamaya başlıyorlar. Anlıyorlar. Normal bir anne olmadığımı biliyorlar.”

‘Jersey Shore’ sizin için kendi işinizi kurmak ve işletmek gibi pek çok başka kapı açtı – hayatınızın daha çok bu yöne doğru gittiğini mi görüyorsunuz yoksa kaldığı sürece realite TV’ye bağlı mı kalacaksınız? mevcut? Hepimiz yapmak istediğimizi söyledik Jersey Sahili Depends’deki huzurevinde kalana kadar. Sonsuza kadar ya da hayranlarımız olana ve insanlar bizi izlemek isteyene kadar gitmek istiyoruz. Bize izin verilen kadarını yapmaya hazırız ve MTV bize izin veriyor. Sonsuza kadar gerçeklik yapmayı çok isterim. Ama aynı zamanda kamera karşısında olmayı ve mağazalarım, şarabım ve diğer şeyler gibi sahne arkası şeyler yapmayı da seviyorum. Hepsini sonsuza kadar saklamak istiyorum, o yüzden göreceğiz. Umarım şovu on yıl daha sürdürebiliriz.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/snooki-husband-jersey-shore-kids-jionni-lavalle-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir