Snooki İkonik “Bump” Saç Modelini Canlandırmaya Hazır mı? Diyor…


düşündüğünde Nicole “Snooki” Polizzi“Snooki tümseği”ni düşünüyorsun.

2000’lerin başındaki ikonik saç modeli, Hollywood’da şu yıldızlarla geri dönüyor: anne Hathaway ve Addison Rae kırmızı halıda ve sosyal medyada spor yapmak. Ama saç stilinin yaratıcısı, yeniden dirilişine hazır mı?

Snooki sadece E’ye “Arada bir geri getirmeyi umursamıyorum” dedi. Haberler’ Günlük Pop. Alay tarağını birkaç yıl rafta bıraktıktan sonra, Jersey Sahili star, onu aldığında eğlenceli bir nedenden dolayı olduğunu söyledi.

Snooki, “Üzerimde gördüğünde, bunun bir gece şovu olacağını biliyorsun gibi hissediyorum,” diye şaka yaptı. “Yani, evet, onu daha sık getirmeliyim.”

Snooki ve New Jersey çetesinin geri kalanı, dizinin yeni bölümleri için geri döndü. Jersey Shore Aile Tatili 23 Haziran’da. Ve arkadaş grubu yıllar içinde aile kadar yakınlaşırken, Jenni “JWoww” Farley her zaman böyle olmadıklarını ortaya çıkardı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335451/snooki-reveals-if-she-s-ready-for-her-iconic-hairstyle-to-make-a-comeback?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel