SNL: Sam Smith’in Performansında Sharon Stone: Video – Hollywood Life


SNL: Sam Smith'in Performansında Sharon Stone: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Will Heath/NBC

Kraliçenin önünde eğilin! Sharon Stone’un sürprizinden sonra isim herkesin ağzındaydı — ve şaşırtıcı – görünüm Cumartesi gecesi canlı. 64 yaşındaki güzel oyuncu, müzikal konuğunda hayranlarını şok etti Sam Smith’in yeni single’ı “Gloria”nın performansı, şarkının tamamı boyunca bir şezlonga uzanıp sonuna kadar yavaşça ayağa kalkıp uzaklara baktığı sırada. Işıltılı bir altın büstiyerin içinde bir milyar dolar gibi görünen, Temel içgüdü simgesi anında çevrimiçi trend olmaya başladı.

Pek çok hayran, Sharon’ın Sam’i bariz bir şekilde gölgede bırakmasının nedenini sorgularken, birkaçı aktrisin 1999 yapımı filmde başrol olduğunu bir araya getirdi. Gloriayeniden yapımı John Cassavetes’in aynı isimli film. Sebep ne olursa olsun, cüppeli şarkıcılardan oluşan bir koro tarafından çevrelendiği için, görülmesi kesinlikle tuhaf bir manzaraydı.

Sharon, programın sunucusuyla bir eskizde göründüğü için Studio 8H’deki zamanını da iyi kullandığından emin oldu. Aubrey Meydanı, sunuculuğu ilk kez kim devralıyordu. Sharon, 1992’de şöhret kazanmak için fırladığında bunu kendisi yapmıştı. Temel içgüdü. Klasik kara filmlerin siyah beyaz parodisi olan skeçte Sharon, daha yaşlı dedektiflere yakınlığı olan Aubrey’nin annesini canlandırdı.

Aubrey’nin canlandırdığı bir dedektif, “Katarakt gözlüklü ve pantolonu göğsüne kadar olan bir adamla tanıştığımda, sırılsıklam oluyorum” dedi. James Austin Johnson. Ekledi: “Öpücüklerinin öksürüğe benzemesi, bardaklarını bulamamaları hoşuma gidiyor…” Daha sonra Sharon içeri girdi ve dedektifi de “lezzetli küçük bir atıştırmalık” bulduğunu söyledi. Ancak, dedektif kısa süre sonra öldürüldüğü için her iki bayan için de şanssızlık oldu. Yukarıyı görmek!

Bu arada, şovu mahveden tek ünlü Sharon değildi. bu Mülkiyet Kardeşleri Jonathon ve Drew Scottve Tony Hawk alınan bir Kainat Güzeli taslağına katılmak için Studio 8H tarafından durduruldu. viral mem memleketlerinin adını haykıran yarışmacılardan. Güzellik yarışmasının jüri üyeleri, HGTV yıldızları ve kaykay efsanesi hayranlarını şaşırttı ve evi yıktı! Bunu kontrol et burada.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/22/snl-sharon-stone-sam-smith-performance-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir