SNL Hit Sketch Gap Girls Neden Hiçbir Zaman Filme Dönüşmedi?


Gap Girls neredeyse Hollywood’a gitti!

David Maça yinelenen Gap Girls skeçlerinde rol aldı Cumartesi gecesi canlı ile Adam Sandler ve Chris Farley 1993’ten 1995’e kadar. Skeçte, komedi üçlüsü işlerini ciddiye almayan ve erkekler ve flört hakkında konuşmak için müşterileri görmezden gelen üç kadın Gap çalışanını canlandırdı.

maça diyor SNL yaratıcı Lorne Michaels Cindy, Christy ve Lucy’yi bir uzun metrajlı filme dönüştürmek istedi.

Spade, “Bu olmadı, ama hayallere kapıldığım için film bulmanın çok kolay olduğunu düşündüğüm zamanlardı” dedi. Duvarda uçmak dijital ses dosyası. “Bir yaz yaptık Tommy Boy. Lorne, Paramount ile bir anlaşma yaptı, bu biraz kolaydı. gelecek yaz [Lorne] neden yapmıyorsunuz dedi Kara koyun? ve sonraki yaz, ‘Belki siz Gap Girls filmini yapabilirsiniz.'”

Spade ve Farley, her iki 1995’te de rol aldı. erkek çocuk ve 1996’lar Kara koyunher iki komedyenin profillerini yükseltmeye yardımcı oldu.

Gap Girls filmi neden hiç olmadı? Spade bunu yazabileceğini düşünmüyordu.

“Bir şeyler [the movie] Buna karşıydım – ki bu muhtemelen ilk şeydi,” dedi Spade, “Dört dakikalık eskiz fikirlerim tükeniyordu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327387/why-david-spade-couldn-t-make-the-hilarious-snl-sketch-gap-girls-into-a-movie?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın