Sneak Peek’te Güney Misafirperverliği Aşk Üçgeninin Patlamasını Görün


bayanlarla dalga geçmeyin Güney Konukseverliği.

Republic Lounge iş arkadaşları Maddi Reese ve mia alario VIP ana bilgisayarda F-bombalarından oluşan bir ateş fırtınası salıyorlar Joe Bradley E’de ikisini de takip ettiğini öğrendikten sonra! News’in Bravo şovunun 23 Ocak’taki sezon finalinin özel önizlemesi.

“Ne kahrolası bir ezik!” Mia gizlice gözetlemede diyor. “Ne oluyor? O, yoluna çıkan herkesi oynamak gibi.”

O gün erken saatlerde bir arabada seviştikten sonra Mia, Joe’nun ona “Mia, seni önemsiyorum, seni bu gece görmek istiyorum. Çok güzelsin, çok güzelsin” dediğini iddia ediyor.

Ancak dakikalar önce Maddi, kendisine benzer bir itirafta bulunduğunu açıklar. “Seninle arabaya binmeden önce, teknede oturmuş bana âşık olduğunu söylüyor,” diyor Mia’ya, “hep de öyleydi.”

Maddi bir itirafta, “Joe Bradley bir psikopat,” diyor. “Orada benimle oturup lanet olasıca ağlaman ve beş saniye sonra bunu Mia’ya söylemen gibi mi? Bu bana biraz önce söylediğin her şeyi geçersiz kılıyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362179/see-lessigreatersouthern-hospitalitylessigreater-s-mia-and-maddi-explode-at-joe-for-pursuing-them-both?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir